Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várnom vagy nyugodjak...

Érdemes várnom vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Nem találok komoly kapcsolatra egy lányt sem. 24 éves vagyok. A korombéli lányok még az izgalmat és kalandot keresik egy pasiban.

Én pedig "jófiú" vagyok. Dolgozok, tanulok, sportolok stb.


Vajon érdemes várnom addig, míg elérem azt a korosztályt, ahol a lányok kezdenek megkomolyodni?

Vagy törődjek bele, hogy egyedül fogom leélni az életemet?


(ha eddig sem kellettem egy rendes lánynak komoly kapcsolatra, ezután sem fogok)



Azt légyszi NE írjátok, hogy ismerkedjek stb. mert gondolhatjátok, hogy nem a szobámban ülök egész nap, lehúzott redőnnyel és várom, hogy becsöngessen egy rendes lány és elhívjon randizni... ennél sokkalta életképesebb ember vagyok.


Mert most még azzal hitegetem magam, hogy várok még pár évet, addig teljesen felfüggesztem az ismerkedést, mert nem akarok belefásulni ebbe a helyzetbe. De félek, hogy pár év múlva is ugyanekkora lesz az értékem a párkapcsolati piacon, mint most (nulla).


2012. júl. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy a neten ritka az ilyen lány, mert ugye te is belátod, ez rizikós..bármilyen alak ülhet a gép elött...
2012. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

az utcai ismerkedés nem minősül zaklatásnak a lányok szemében?


csak mert attól tartok, hogy egy rendes lány úgy lerázna engem, mintha krisnás lennék és be akarnám szervezni.


mondjuk velem nem nagyon szoktak szemezni, így sajna nem tudom eldönteni, hogy kinek tetszek és kinek nem.

2012. júl. 29. 21:14
 13/49 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi nem elég, hogy "jófiú" vagy - szerinted. (Nem írtál ki egy vagy több kérdést erről???)


Neked egyébként ennyi kéne? Ha most írok neked, hogy pesti vagyok, 25 éves és rendes, akkor mennénk randira?

2012. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

10: sajnos úgy is elmegy a lány a vacsira, ha csak mint emberre kíváncsi a pasira...


szégyellem, de már én is randiztam így lányokkal. egyáltalán nem tetszett, de mint ember értékesnek tartottam, és meg akartam ismerni. (és reménykedtem benne, hogy majd vonzódni fogok hozzá)

2012. júl. 29. 21:20
 15/49 anonim ***** válasza:
Nem zaklatás, ha elfogadod a válaszát. Nekem jól is esett.:)
2012. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

13: 3 napja most jutottam először géphez, de előtte tettem fel egy kérdést.


és nem, valóban nem lenne elég egy randihoz, de úgy gondolom, hogy az hogy névtelenül levelezzek valakivel nem kerül semmibe, és mégis el lehet kezdeni az ismerkedést. aztán ha eljutunk odáig, hogy naponta mélyül az érdeklődésünk, akkor képcsere, és ha szimpátia is megvan akkor randizhatunk is.

én így képzelem el.

2012. júl. 29. 21:23
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most elkezdünk levelezni, szimpatikusak vagyunk egymásnak, képet cserélünk, kiderül, hogy én kancsal/púpos/kövér/kapafogú vagyok, tehát nem tetszem neked, és én, mint rendes lány, kiírok egy kérdést, hogy a rendes lányok miért nem kellenek senkinek...
2012. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

amit leírtál magadról,én konkrétan imádnálak.. :)

20/L

2012. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

17: én nem vagyok sem kancsal, sem kapafogú, sem púpos. a fogaim is megvannak... egy átlagos fiatal vagyok. nem hiszem, hogy bizonygatnom kéne neked bármit is.


18: miért érzem úgy, hogy az előző válaszolóval együtt arra megy ki a játék, hogy megpróbáljatok nevetségessé tenni?

2012. júl. 29. 21:42
 20/49 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis mimóza vagy, és beszélgetni sem lehet veled, akkor lehet, hogy ezért nincs sikered a lányoknál.
2012. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!