Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várnom vagy nyugodjak...

Érdemes várnom vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Nem találok komoly kapcsolatra egy lányt sem. 24 éves vagyok. A korombéli lányok még az izgalmat és kalandot keresik egy pasiban.

Én pedig "jófiú" vagyok. Dolgozok, tanulok, sportolok stb.


Vajon érdemes várnom addig, míg elérem azt a korosztályt, ahol a lányok kezdenek megkomolyodni?

Vagy törődjek bele, hogy egyedül fogom leélni az életemet?


(ha eddig sem kellettem egy rendes lánynak komoly kapcsolatra, ezután sem fogok)



Azt légyszi NE írjátok, hogy ismerkedjek stb. mert gondolhatjátok, hogy nem a szobámban ülök egész nap, lehúzott redőnnyel és várom, hogy becsöngessen egy rendes lány és elhívjon randizni... ennél sokkalta életképesebb ember vagyok.


Mert most még azzal hitegetem magam, hogy várok még pár évet, addig teljesen felfüggesztem az ismerkedést, mert nem akarok belefásulni ebbe a helyzetbe. De félek, hogy pár év múlva is ugyanekkora lesz az értékem a párkapcsolati piacon, mint most (nulla).


2012. júl. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, amit írtál, pont a mi korosztályunk akar már végre megállapodni valaki mellett.


24/N (7 hónapja kapcsolatban...)

2012. júl. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Medál nem. CSak ha körülnézek a páromon kivül senki nem él igy. Vagy anyucinál lopják a napot és onnan csajoznak, vagy mindenüket felélik a bulikban, vagy tojnak az egészségükre és isznak, cigiznek, zsákszám zabálják a finomitott cukrot... azért nem általános, hogy valaki tudatosan él manapság, sajnos. Főleg nem huszas évei elején, amikor a "had élje már ki magát" megy. Szerintem igenis különleges, és jó. Légy nyitott, barátkozz, ismerkedj és ne add lejjebb az igényeid! Meglesz a lány, csak időbe telik!
2012. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A pozitív történetek és a biztatás nagyon jól estek! :)

2012. júl. 30. 08:09
 34/49 A kérdező kommentje:

28: akkor úgy néz ki egy lánynak sem volt még olyan rossz kapcsolata. mindegy.


a válaszadók közül is látszódik, hogy akik ilyen pasira vágynak, azoknak már van párjuk.


fogalmam sincs van-e olyan szingli lány, aki ilyen pasira vágyik.

2012. júl. 30. 15:21
 35/49 anonim ***** válasza:
Hát mielőtt mi megtaláltuk a párunkat, mi is szinglik voltunk :P
2012. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

most nem vagyok olyan állapotban, hogy értékelni tudjam a viccet :(


ez egy sz*r nap volt! nagyon...

2012. júl. 30. 21:10
 37/49 anonim ***** válasza:
Tegnap is írtam, pontokba szedtem az egyik kommentemben pár kérdést, amik felett elsiklottál. Pedig csak segíteni akarok.
2012. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál magadról,azok alapján egy nagyon jó választás lennél szerintem bárkinek. Tudod mi a baj? ennyi válaszból észrevettem,amiket írtál..

tök depressziós vagy,érzékeny,mimóza,és sértődős.. a lányok nem szeretnek férfiak lenni egy kapcsolatban.. én pl rosszul vagyok az ilyen sírós,depressziós fiúktól.. menj pszichiáterhez,aki helyre tesz és mindjárt lesz olyan barátnőd,akit még feleségül is elveszel.

2012. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Utolsónak amúgy igaza van. Nekem az agyamra megy az az egy szem "jajj én nem kellek a lányoknak" ismerősöm. Idegesítő! De nagyon! És folyton célozgat rá valahogy, a csapból is ez folyik már, ha vele beszélek.
2012. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
(38) ez a probléma,pontosan.. sajnáltatja magát,és megsértődik.. jajj,fúj.. sajnálom ,meg minden segítenék neki.. de az ilyeneknek nem lehet :/
2012. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!