Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várnom vagy nyugodjak...

Érdemes várnom vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés

Nem találok komoly kapcsolatra egy lányt sem. 24 éves vagyok. A korombéli lányok még az izgalmat és kalandot keresik egy pasiban.

Én pedig "jófiú" vagyok. Dolgozok, tanulok, sportolok stb.


Vajon érdemes várnom addig, míg elérem azt a korosztályt, ahol a lányok kezdenek megkomolyodni?

Vagy törődjek bele, hogy egyedül fogom leélni az életemet?


(ha eddig sem kellettem egy rendes lánynak komoly kapcsolatra, ezután sem fogok)



Azt légyszi NE írjátok, hogy ismerkedjek stb. mert gondolhatjátok, hogy nem a szobámban ülök egész nap, lehúzott redőnnyel és várom, hogy becsöngessen egy rendes lány és elhívjon randizni... ennél sokkalta életképesebb ember vagyok.


Mert most még azzal hitegetem magam, hogy várok még pár évet, addig teljesen felfüggesztem az ismerkedést, mert nem akarok belefásulni ebbe a helyzetbe. De félek, hogy pár év múlva is ugyanekkora lesz az értékem a párkapcsolati piacon, mint most (nulla).


2012. júl. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg, csak megjegyeztem valamit.
2012. júl. 29. 21:49
 22/49 anonim ***** válasza:
18vagyok.. én leírtam a véleményem,hogy nekem konkrétan az ideális pasi jelölt lennél,ha ismerkednénk,korban,életstílusban.. ebben semmi olyan nem volt,hogy nevetségessé tegyelek.. konkrétan el sem olvastam a többi kommentet...
2012. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

1. Mik a pozitívumaid? Az, hogy dolgozol, tanulsz, sportolsz, mind semleges tulajdonság. A nemdohányzás is. Tehát miből gondolod, hogy rendes vagy és rendes lányt érdemelsz?


2. Általában hol szoktál ismerkedni?


3. Ha az utcán szólítanál le lányokat, honnan tudnád, hogy ők rendesek?

2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

A stilusod a páromra emlékeztet. Ő is ilyen értékrendű, nagyon rendes ember, nagyon szeretem. Interneten ismerkedtünk meg, ahogy irtad is, beszélgettünk és elmélyült az érdeklődés... két éve vagyunk együtt. Hasonló dolgokon ment keresztül, mint te. A megoldásra nincs tippem. Nincs semmi titok. Valahol otthon ül egy lány, aki pont olyan magányos, mint te és nem találja a sok izomagyú, pénzhajhász idióta között azt, akinek hasonló az értékrendje, mint neki. Megéri várni rá, keresni, rendületlenül! Én már épp feladtam a keresést, hasonló érzésekkel, mint amiket most a soraidban látok, mig egy eltévedt kattintás meghozta nekem Őt! Tarts ki! Megvan a Te párod is valahol! Vár! Meglesz! (Amúgy mi 25 évesen találkoztunk :)))


Szép estét! :)


(bocsi, nincs hosszú "i" a billentyűzetemen :))

2012. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szedd össze magad és légy férfi!!!!
2012. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, mert csak szeretnélek arról biztosítani, Kérdező, hogy nekem pontosan ilyen srác kellett mindig is! 20 évesen találtam egyre, aki azóta a férjem, de addig szinte semmi nem volt nekem se ismerkedés téren, mindig megállt elég korán a dolog, mert komolytalanok voltak a pasik. A férjem szintén várt, neki csak egy hosszabb de nem túl komoly kapcsolata volt előttem. Neki se kellettek futó kalandok és buta libák, ahogy neked sem ez kell.


Hidd el, van sok lány aki olyan mint én (pl barátnőim) akik olyat keresnek, mint te! Lehet, hogy pár évig várnod kell rá és addig értéktelennek érzed magad, de utána ezerszer boldogabb leszel mint a sok másik ember 90%-a, akik nem válogatták meg a párjukat ilyen óvatosan.


Ismerkedj nyugodtan szerintem, de ne erre hegyezd ki az életed. Ha nyitott vagy, előbb-utóbb megtalálsz olyan lányt, aki hozzád illik!


Azt azért hozzátenném, hogy nyuszi ne legyél... nem ostromolni kell a lányt ha nyilvánvalóan nem érdeklődik, de például én esetemben is, az elején annyira nem tetszett még a férjem, jártunk de nem terveztem semmi komolyabbat, és neki el is mondtam, hogy ne erőltesse, csak hadd vegyük lassan a dolgokat - aztán nem sok idő múlva már rendesen beleszerettem :)

2012. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

"szégyellem, de már én is randiztam így lányokkal. egyáltalán nem tetszett, de mint ember értékesnek tartottam, és meg akartam ismerni."


Na most ebben az a furcsa, hogy az lenne a normális, ha az ember azért ismerkedne, mert érdekenek tarja a másikat. Nem azért, mert össze akar vele jönni. Én pl. szívesen megismernék embereket, de nem merem azt mondani egy pasinak, hogy elmegyek vele ide vagy oda, ha sejtem, hogy nem jön be mint pasi. Így aztán az a vége, hogy alig vannak ismerőseim, mert eleve mindenkiről azt feltételezem, hogy csajozni akar, és ha kikosarazom, akkor én leszek a csúnya rossz lány, aki dobja őt, miután elfogadtam 1-2 találkozót. :(

Szerintem ne azzal a céllal ismerkedj, hogy párkapcsolat. Csak ismerkedj. Aztán lehet, hogy valakiből több is lesz, mint egyszerű ismeretség, haver vagy barát.

2012. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Jaj, de édes vagy! :) Tök jó ilyet olvasni! Mármint, nem azt, hogy Neked rossz, hanem, hogy vannak még ilyen fiúk! :)

Én azt szoktam mondani, hogy az ilyen típusú srácokat, mint Te, csak olyan nők utasítanak vagy hagynak el, akiknek még nem volt igazán rossz tapasztalatuk.. Senkinek nem kívánok rosszat, de néhányan megérdemelnének valami igazi kőbunkót!!

2012. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy az, hogy dolgozol, tanulsz, sportolsz semleges tulajdonság! Ez nem így van!! Ha valaki így gondolja, ott lehet baj, az értékrenddel!! Ez mind nagyon sok mindent elárul Rólad, és igenis értékes tulajdonságok!!

Előző voltam! :)

2012. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Dolgozni nem plusz dolog, mindenkinek kell csinálni. Sportolni meg gondolom azért sportol, mert szereti csinálni, nem azért, hogy lenyűgözze a lányokat.


Ugyanígy az sem plusz dolog, hogy nem iszik, nem verekszik... ez alap dolog. Nem jár ezért medál.

2012. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!