Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza jön még Anya? Nem...

Vissza jön még Anya? Nem szeret már minket?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lány) van egy 5 éves hugom, négyen élünk/éltünk. Apa dolgozik, Anya háztartásbeli. Nem szoktak veszekedni (legalábbis előttünk nem) persze vitatkozni szoktak, de mindig megoldódott eddig minden probléma. Szóval az a lényeg, hogy Anya már pár napja furcsán viselkedett (mielőtt lelépett). Pl. észrevettem az egyik este mintha valamit csomagolt volna, azt mondta, hogy csak a régi cuccokat dobja ki. Összekaptak valamin Apával, de úgy tűnt megint megoldódik minden, bár mostanában egyre több volt a konfliktus közöttük. Szóval 3 hete itthon voltunk hárman egy délelőtt, Anya, én és a hugom. Úgy kb. 11 körül jött egy kocsi és megállt a házunk előtt. Anya elköszönt, kiment és beszállt a kocsiba (nem mondott semmi mást). A hugommal láttuk hogy egy 30 év körüli férfi vezeti a kocsit, csak ő ült benne meg ugye később Anya. Elmentek, azóta sem láttuk Anyát. Apa is teljesen maga alatt van, teljesen kiborult amikor hazajött délután. Hiába hívjuk Anyát, küldünk neki SMS-t, nem válaszol semmire. Érdeklődtünk a barátnőinél is, de semmi. Gondolom csalja Apát a férfival, és élnek boldogan. Nagyon nehéz ez a helyzet, szükség lenne most Anyára nagyon. Szegény hugom is minden éjjel felsír, keresi Anyát. Apával már nem tudunk neki mit mondani, nyílván nem érti Ő még ezt. Nappal hugommal takarítunk mindig, várjuk Anyát amíg Apa dolgozik. Szegényke amikor Apa hazajön mindig odaszalad hozzá, átöleli és mondja hogy Ő ne menjen el. Nagyon szomorú ezt látni, és persze nekem is szükségem lenne Anyára, főleg így suli kezdés előtt (most megyek gimibe). Miért tette ezt velünk? Miért lépett le? Nem szeret minket? Vissza fog még jönni? Annyira rossz Apát is így látni, nagyon nehéz :( Pedig mi megbocsátanánk neki ha visszajönne. Csak félek hogy ez már nem fog megtörténni, esetleg évek múlva. Hogyan lehet ezt elviselni?

2012. júl. 31. 13:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
14%
Kamu szagú az egész.
2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Nem hallottál még olyan Anyáról aki elhagyta a családját? Légyszíves ne viccelődj ezzel, nem hiányzik még ez is.
2012. júl. 31. 13:36
 3/40 anonim ***** válasza:
7%

Hát,már bocs,de elég gáz az az Anya,aki így viselkedik.Ott hagy ti titeket,csak úgy?...

Remélem csak unatkozol!

2012. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, szegénykéim! Hogy egy nő otthagyja a férjét, azt még valahol megértem.Azt nem tudom felfogni sem, hogyan hagyhatja el valaki a gyerekeit.Így!Váratlanul,hirtelen, el se köszönve.

Nem tudom. mit mondjak.Erőt kívánok nektek, kapaszkodjatok egymásba, és nagyon vigyázzatok apátokra!

2012. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Bárcsak unatkoznék, én örülnék a legjobban! :( Tényleg nem hallottatok még ilyenről? :( Utolsónak köszönöm a választ.
2012. júl. 31. 13:46
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Az én szüleim is elváltak úgyhogy tudom milyen anya nélkül felnőni és senkinek sem kívánom. Sajnálom ami veletek történt de egybe biztos lehetsz téged és a húgodat biztosan szeret az anyukátok, hogy miért tette azt igazából csak ő tudhatja, azt hogy vissza jön e szerintem 2 esélyes lehet hogy igen lehet hogy nem egyikbe se éljétek bele magatokat. Tudom ezt nagyon nehéz feldolgozni én is elveszítettem az anyukámat csak én 6 évesen.
2012. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( Olyan rossz ez a tehetetlenség amikor nem tudunk róla semmit és nem tudunk mitcsinálni :(((
2012. júl. 31. 13:51
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
13:48-as vagyok. Én is sok erőt és kitartást kívánok nektek míg sikerül átjutnotok ezen a nehéz időszakon. Együtt érzek veletek.
2012. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De mikor jön már vissza? :'(
2012. júl. 31. 13:53
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Keresd Anya rokonainál is! A nagyszülők, testvérek sem tudják, hol van?
2012. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!