Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám?

Normális az anyám?

Figyelt kérdés

az anyám most regisztrált a facebookra és elkezdte nézegetni a képein ahol talált piálós és smárolós képeket (a barátommal csókolóztam de ő nem tud róla) ea kiakadt rám hogy én egy kis tini k*rva leszek meg hasonlok

kikötette a netet es elvette. telefonom is

ja és nem enged sehova se

normális viselkedés ez

19L


2012. aug. 1. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

De függ az anyukájától, mert gondolom még tanulni szeretne, ahhoz meg anya(pénze) kell.

Ha meg önállósodni, akkor meg irány meló. Nem olyan könnyű ez.

Én anyám még 20 éves kormomban is azt mondta, amíg az én kenyeremet eszed azt csinálsz amit mondok! és igaza volt (bár nem mindig csináltam azt), de akkor is meg kellett hunyászkodnom, mert nem tudtam hova "önállósulni", nem volt miből.

2012. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én anyám még 20 éves kormomban is azt mondta, amíg az én kenyeremet eszed azt csinálsz amit mondok! és igaza volt "

Ja előző, nekem is mondott ilyeneket akkor a sajátom, és őszintén szólva máig bánom, hogy nem állítottam le drasztikus egyértelműséggel.

Kérdező, ne hagyd magad, 19 évesen azt csinálsz, amit akarsz, anyádnak a világon semmibe nincs semmiféle beleszólása.

2012. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!