Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Autistaként lehet majd családo...

Autistaként lehet majd családom? Szeretnék is, meg nem is.

Figyelt kérdés

22 éves autista lány vagyok. Volt már 2 barátom, de egyikbe se voltam olyan hű de szerelmes, pár hónap után szakítottunk is. Most ott tartok, hogy van egy diplomám, van állásom, és egyre gyakrabban eszembe jut, hogy mások ilyenkor már gyűrűvel az ujjukon mászkálnak és az esküvőt szervezik, én meg még sehol se vagyok... Viszont akármennyit is álmodozok arról, hogy majd elvesznek engem is feleségül, ha ismerkedni kell fiúkkal, akkor valahogy elmegy a kedvem az egésztől.

Másrészt meg nem igazán bírok együtt élni más emberekkel, ez kiderült, amikor kolis voltam. Pedig barátnőimmel laktam együtt, nem is idegenekkel. A saját családommal is csak úgy jövök ki jól, ha bent vagyok a szobámban, csinálom a dolgom, ők pedig nem háborgatják az én saját kis világomat. Lehetek így valaha boldog? Lesz valaha is családom, vagy ne is álmodjak róla?



2012. aug. 2. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező! Van kedved beszélgetni privátban? Feltétel: lakj a közelben. 22/F
2012. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Relatíve sok autistának van családja, igaz, sokszor van az, hogy csak folyamatában tudják meg magukról, hogy azok.

Te például nem félsz, hogy esetleg a gyereked is autista lehet? Nekem autista az egyik a gyerekem, erős a gyanúm, hogy igazából a másik is az, csak enyhébb változatban, és gyakran marcangolom magamat, hogy vajon tőlem származik-e ez az állapot.

Csak érdeklődésből kérdezem, nem bántásból.

2012. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!