Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem egy visszafogott...

A nővérem egy visszafogott lány,23 éves és szűz. De közben mégis könnyűvérű?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha pasija, de olyanokat mond hogy "Xy sztárral simán lefeküdne, az sem érdekelne ha csak kihasználna" most pl sok olimpikonra van rákattanva, de tetszik neki néhány énekes is pl. És nyíltan kijelenti hogy lefeküdne velük még ha csak 1 éjszakára is...De amúgy nem is kell hogy híres pasi legyen, egy olyat is bevállalna akihez vonzódik. Ez most hogy van?
2012. aug. 2. 18:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

jaaaj, 16 évesen mi is álmodoztunk a Gyurta Daniról az Athéni olimpia idején :D de rég volt az :)

nekem is volt nagy bálványom még anno tini koromban, egy énekes. 15 évesen arra vágytam, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele, néha még álmodtam is ilyesmit :) senki mással, csak vele, ő a non plus ultra :D


aztán amikor 18 évesen lett egy igazi hús-vér barátom, már koncertre sem akartam menni, mert inkább vele ágytornáztam ;)


az a baj, hogy a nővéred még mindig a tinikorát éli, hiába 23. én ennyi idősen már együtt éltem a párommal.

csak nagy a szája a kislánynak, ha odaállna elé a Dani vagy a zenész, sztem lesokkolna és elfutna :P

2012. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Na tegnap még mindig Gyurtáról beszélt... -_-"


De amúgy "húsvér" pasik is tetszenek neki, pl az utcánkban lakik egy srác aki bejön neki, meg a buszon is van egy aki után mindig csorgatja a nyálát stb.

2012. aug. 4. 13:23
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Daninak a 200 férfi mell után igazán kijárna már a 200 női mell, A nővéred is ott lehetne köztük :P
2012. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejönnek a nővérednek ezek a környékbeli fiúk, miért nem jön valamelyikkel össze? Vagy van a srácoknak barátnőjük?
2012. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyet úgy hívják, hogy szűzkurv@. Jár a szája, hogy kivel milyet szexelne, de a valóságban nincs mersze hozzá.
2012. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem, ő nagyon visszahúzódó. Szerintem csinos amúgy meg a pasik is megnézik, jó az alakja stb. de nem érzi magát jól a bőrében. Mindig panaszkodik hogy csúnyának érzi magát pl. és ha találkozik valami helyes sráccal akkor elpirul, lesüti a szemeit és "elszalad" szinte.


(Daninak szerintem nem lesz gondja a csajozás terén úgy gondolom. Nem mintha eddig lett volna. Na jó azért beismerem én is elfogadnám na)

2012. aug. 4. 22:13
 27/29 anonim ***** válasza:
nem molesztálták gyerekkorába,nem érte valami trauma a szexualitással kapcsolatban?
2012. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is 24 éves szűz lány vagyok még nem volt barátom se.

Tudom milyen rossz a nővérednek én is szeretnék már szerelmes lenni,de hát nem olyan könnyü az.

Hogy sikerült neki azóta a pasizás és az élete eltelt azóta már 8 év?

2020. jún. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A fiukrol csak annyit hogy nekem is van egy fiú akiért megveszek azt hittem ő is értem ,de hát még mindig egyedül vagyok
2020. jún. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!