Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem egy visszafogott...

A nővérem egy visszafogott lány,23 éves és szűz. De közben mégis könnyűvérű?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha pasija, de olyanokat mond hogy "Xy sztárral simán lefeküdne, az sem érdekelne ha csak kihasználna" most pl sok olimpikonra van rákattanva, de tetszik neki néhány énekes is pl. És nyíltan kijelenti hogy lefeküdne velük még ha csak 1 éjszakára is...De amúgy nem is kell hogy híres pasi legyen, egy olyat is bevállalna akihez vonzódik. Ez most hogy van?
2012. aug. 2. 18:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Éhes disznó makkal álmodik...
2012. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
[link] Sőt ez még"jobb".
2012. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez a baj :)

Nem mer egyik férfinál sem próbálkozni, így marad az elérhetetlen férfiak utáni áhítozás :)

Ahogy sikerül összekapnia egy pasit, abbahagyja ezt.

Én is állandóan a kedvenc rockzenészeimről álmodoztam míg nem találkoztam a férjemmel - aki kicsit sem olyan mint a rockzenészek :)).

Azóta ha meglátom őket, max. annyi jut eszembe hogy jó lenne ha apárom is így nézne ki :D

2012. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Bruce Willis igenis jo pasi es nem nagypapas.57 eves letere igen jol tartja magat.Megneznek en nalunk sok "fiatal" 35 eves pasit...a legtöbbjük igenytelen,sörhasu stb.
2012. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Azért Bruce (legalábbis megborotválkozva) a legtöbb harmincast veri. A mosolyát meg nem tudja kiöregedni :)
2012. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%
nem lehet, hogy a nővéred ronda?
2012. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj utolso,olyan jot rohogtem a kérdéseden:-))
2012. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyurta Danival én is szívesen bevállalnám :D

ezeket azért mondja a nővéred mert már nagyon szeretne valakit csak vlsz jelenleg esélye sincs nagyon találni

ez még változhat, ettől ő nem könnyűvérű mert ezek csak fantáziák :)

akkor lenne könnyűvérű ha egyszerre 5-6 pasit is szédítene, randizgatna velük, meg minden útjába akadóval flörtölgetne és hagyná hogy tapizzák, ilyenek...

de ezek csak álmodozások, ki ne álmodozna izmos sportolókról meg sztárokról szűzen? :)

2012. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

köszönöm 18as :)


azért vagyok az oldalon, hogy boldoggá tegyelek titeket ;)

2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!