Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nektek is rosszul esne,...

Ez nektek is rosszul esne, vagy én vettem nagyon magamra?

Figyelt kérdés

Anyukámmal utaztunk a buszon - külföldi kirándulásra mentünk - és szóbajött, hogy milyen lenne repülóvel menni, stb. Ő mondta, hogy nem merne repülőn utazni soha, mert félne, hogy lezuhanunk. Nn pedig mondtam, hogy szívesen kipróbálnám és megkérdeztem, hogy ha csak egyedül mennék és lezuhanna a repülő, mit érezne? Azt mondta, hogy SEMMIT! Nagyon meglepődtem és megkérdeztem, hogy tényleg nem sajnálná?! Azt mondta, hogy az én felelősségem lenne, hogy felültem...


Ez rosszul esett, mert úgy érzem, hogy nem is számítana neki, hogy velem mi történt. Azt hittem, hogy én értem félre, de rákérdeztem, hogy nem is lenne szomorú? Erre annyit mondott, hogy "a te döntésed lenne, hogy felültél". Egyébként már volt olyan régebben, hogy azt mondta, hogy teher vagyok számára... Sokat tudnék még mseélni...


Egyébként csak ketten vagyunk egymásnak.


Mit gondoljak? Nem szeret eléggé?


2012. aug. 4. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

igen, rosszul esne, nem én kértem, hogy megszüljön, ha teher vagyok neki, az ő baja is...


valaki gépel helyetted? vagy mit jelent a látássérült?

2012. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell olyan dolgokról kérdezni ami nem történt meg ? Ezt nem értettem soha. Minden haverom jajj biztos meg csal a barátnőm, meg, hogy kirúgnak az állásomból, biztos elromlik az autóm bla-bla-bla... Én meg erre azt szoktam mondani majd ha megtörténik akkor kell gondolkozni a megoldásom. Ami nem történt meg azt előre nem lehet megoldani. Töltögessük a homokzsákokat, mert mi lesz ha árvíz lesz... Egyébként meg biztos vagyok benne ha lezúhanna a repülőgép és te is rajta volnál akkor anyukád megzuhanna. Ha egy szülő egy kicsit is szereti a gyerekét akkor fájna neki ha elvesztené. Ilyenekkel szerintem ne foglalkozz.
2012. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is!


5. válaszadónak: Köszönöm, hogy elmesélted nekem ezeket a dolgokat, sajnálom, hogy elvesztetted az anyukádat!


6. válaszadónak: Így van, egyetérteek! A látássérülésem vakságot takar, Nem gépelnek helyettem, hanem képernyőolvasóprogramot használk. Tíz ujjal gépelek.


Utolsó váalszadónak: Tudom, hogy még nem történt meg és hogy nem kell ilyeneket kérdezni, de csak kíváncsi voltam. Mindegy, már nem foglalkozom akkor ezzel.

2012. aug. 4. 17:24
 14/15 anonim válasza:

"Miért kell olyan dolgokról kérdezni ami nem történt meg ?...

...Ha egy szülő egy kicsit is szereti a gyerekét akkor fájna neki ha elvesztené. Ilyenekkel szerintem ne foglalkozz."


ez egy baromság

4 soron belül ellentmondasz magadnak

nem tűnt fel, hogy a kérdező abban sem biztos, hogy az anyja szereti-e

az enyém kapásból rávágta volna, hogy hogy kérdezhetek ilyet

az övé meg... nem

hát pont ez a probléma, az, hogy "semmit" az nagyon nagy baj, nagyon


"Mit gondoljak? Nem szeret eléggé?"


hát ha anyukád nem egy hülyéskedős típus akkor sajnos valami ilyesmi (nem is értem ilyet hogy mondhat egyébként, "saját felelősség" ugyan már, ő meg felült egy rohadt buszra, ami mellesleg sokkal veszélyesebb, ezt ott kellett volna eszébe juttatni és lehet eláll a szava és elgondolkozik)

2012. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Off. Mi az, hogy felügyeletre szorulsz? Na, ne vicceljünk már. Ismerek teljesen vak, kerekesszékes csajszit, aki albérletben lakik a szintén vak barátnőjével. Csodás rend, mindig szépen öltöznek, jól boldogulnak a konyhában is... és olyat is, aki csak fényeket lát, és két gyereket nevelt fel, miközben melózott, mint bárki más. Szóval, ne értékeld le magad, kérlek!

Amit Anyud mondott, az nekem is rosszul esett volna. Bár simán lehet, hogy csak hárította a választ, mert nem akart érzelmes beszélgetésbe belemenni...

2012. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!