Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet legjobb barátommal?...

Mi lehet legjobb barátommal? Ugye nem akar öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
1 éve legjobb barátok vagyunk.Én nagyon szeretem,mint barát.Lelki társ,apa,bátyám,néha pasim egybe.(mindig dicsér,stb. ne értsétek félre)Mi lett a nagy barátságból?Ő szeret,barátja szeret,rajtam össze vesztek,nem beszélnek.Ő egy ideje nyomult,túl dúrva volt a végére,megmondtam,hogy csak barátok.3napja fura,flegma,utálatos velem,pár perce azt irta: holnap szeretnék veled beszélni,elbúcsúzni,mindent elmondok személyesen,mindenről tudni fogsz,elég régóta tervezem ezt,holnap fogsz talán utoljára látni.Hirtelen lett ilyen. ő 17 éves én 16, egy suliba járunk,szeptembertől egy váltásba lennénk,ott pedig minden nap látnám,ezért nagyon megijedtem . :(
2012. aug. 5. 02:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tehát nyomulás az még tavaly nyáron kezdődött,akkor megmondtam,hogy semmi.Közben ő 10 hónapja nagyon szerelmes volt egy csajba,mindig meglepte,stb. erre bevágja nekem,hogy szeret.én meg bepánikoltam,azt mondta nem akar elvesziteni,így hát barátok maradtunk.NE is haragudjatok,de arról nem én tehetek,hogy össze vesztek miattam,mikor megse szólaltam,minden hátam mögött történt.
2012. aug. 5. 10:44
 12/14 anonim ***** válasza:

"3., hogy halt meg?" 6-osnak válasz:

Nem tudom pontosan a körülményeket, csak hogy öngyilkos lett. Egy városban éltünk, köszöntünk egymásnak, talán még barátok is lehettünk volna, mert alapjában egy kedves ember volt, de megragadtunk a köszönőviszonynál. Szóval nem tudok részleteket.

2012. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Egy egészséges srác inkább a pasija akar lenni a kiválasztott lánynak, mint a lelki szemetesládája. Lehet hogy sunyizott korábban(csak a lelki barátod akarok lenni...), azért hogy a közeledben lehessen. Kíván testileg, és csalódott hogy nem akarsz a csaja lenni.


Érzelmi zsarolásának ne engedj, de te is naiv vagy, lehet hogy fel sem fogtad, hogy kicsit te hülyítetted be. Mindenesetre, most biztos, hogy nem teljesen normális. Személyes tapasztalatom, hogy kb. mindenkiből kifejlődhet egy őrült valamilyen mértékben, csak kellően érzékeny sérelmeket kell érnie (pl. maradandó súlyos sérülés, tartós munkanélküliség, szeretett személy halála, rajongott szerelem elutasítása).


A legtutibb az lenne, ha találna egy csajt, és akkor nem gondolna rád, akár olyan csajnak is ajánlhatod, akinek semmi jót sem kívánsz. :)

2012. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12, csak azért, mert nem olyan egyszerű megölni magunkat. Kevés a sikeres öngyilkosság a kísérletekhez képest, ezért érdekelt, hátha tudod.
2012. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!