Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megromlott a kapcsolatom a...

Megromlott a kapcsolatom a testvéremmel. Mit tudnék tenni, hogy javítsak rajta?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok és van kettő fiú testvérem. Az öcsémmel jól elvagyok és nagyon szeretem.Persze a bátáymat is csak vele már alig beszélek valamennyit..Ő most 18 éves. Amikor még kisebbek voltunk mind a ketten sokat játszottunk és beszélgettünk. De mára már ez egyáltalán nem ígyvan. És én ezt nagyon sajnálom! Szeretném, ha eltudnánk mondani egymásnak a problémáinkat, vagy ha valami öröm ért. Mostanában márcsak napi köszönő szinten vagyunk. És ő mivel szeret fotózni mindig megmutatja, hogy mit fotózott. Legalábbis általában..Nagyon szeretném megint, ha minden jó lenne! Kérlek segítsetek!
2008. máj. 8. 16:50
 1/4 anonim válasza:
100%

Hasonló problémáim vannak...16 vagyok, hugaim 10 és 14 évesek, és folyton gyilkolnak, pedig én megpróbálok normális lenni. Náluk már a kedves közeledés sem jön be...

Ha beszélgetni akarsz, kérdezz rá, h "Milyen volt a napod?" vagy hasonló és így beszélgetést kezdeményezel. Máskor esetleg ő is megkérdezi és így majd idővel belelendültök! ;)

2008. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök hogy megpróbálsz javítani a helyzeten! Azt tudnod kell, hogy sosem lesz minden a régi, hiszen akkor gyerekek voltatok, most pedig mindketten nagy változáson mentetek keresztül. És ezzel minden rendben van így. Beszélgessetek! Menj oda hozzá, kezdeményezz, kérdezz a fotóiról, mesélj neki milyen dolgok érnek, KÉRJ TŐLE TANÁCSOT valamiben, ajánl valami olyan programot amit közösen tudtok csinálni, pl ajándék keresése a szüleiteknek, filmek letöltése stb... Hamarosan meg fog változni a helyzet, és az is hozzásegít majd, hogy kicsit idősebb is leszel. Sok sikert kívánok neked.
2008. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesód most egy másik életszakaszba lépett, de ne aggódj ez nem tart sokáig, amint észreveszi, hogy te sem vagy má ovis, minden rendbe fog jönni! Én a nővéremmel voltam így, csak fordított szituban. Annyira el voltam foglalva a saját életemmel, hogy hónapokig alig foglalkoztam vele. Már nagyon bánom, mert szüksége lett volna rám. Ezt még mai napig nem mondtam el neki! Az időt nem lehet visszafordítani! Sajnos!
2008. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy még megmutatja a fotóit, bíztató: foglalkozik veled.

Próbálj meg felnőni hozzá (óvatosan). Hagyd egy kicsit a régi témákat, és nézd meg, mivel foglalkozik most (lányokkal és tanulással nyilván). Beszélj erről vele.

2008. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!