Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha jobb kapcsolatom...

Lesz valaha jobb kapcsolatom a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem, bátyám! Igazából sose voltunk túl joban, mindig cikizzük/tük egymást még a mai napig is! Persze régebben verekedések is voltak mikor kicsik voltunk!

Sokszor gondolok arra,hogy milyen is jó annak akinek bensöséges a bátyjával a kapcsolata és mindent megbeszélnek egymással! Nálunk ez sajnos nincs igy! Mit gondoltok a késöbiekben jobb lesz a kettönk kapcsolata? mert most ugy tünik hogy mi sose leszünk joban! nem sokat beszélünk csak a legfontosabb dolgokat! Arra gondoltam talán majd ha már a szüleinket nem lesznek akkor talán jobb lesz!? Volt/van valakivel ilyen szitu? Én 20/L ö 22!F

Köszi aki ir!


2009. aug. 20. 13:53
 1/9 anonim válasza:

Persze, hogy jobb lesz majd a kapcsolatotok!


Mi négyen vagyunk testvérek és mindig szekáltuk egymást, és szerintem ez a jövőben is így fog maradni! :D (Megjegyzem, ez másokkal való kommunikációs készségeinket eléggé fejlesztette.)


Legyetek sok időt egymással, beszélgessetek olyan dolgokról, amik mindkettőtöket érdekelnek, vagy esetleg menjetek el együtt utazni valahova! :)

2009. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velünk is uyanez a helyzet és 17 ő 20!Nem tudok segíteni de legalább látod hogy nem vagy egyedül!(:
2009. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Legyünk sok idöt egymással? utazzunk el?? ááá ez képtelenség :(

Örülök hogy nem vagyok egyedül! :)

2009. aug. 20. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen,én 30éves nő vagyok az öcsém 26. Már több mint 10 éve nem beszélünk egymással. Nem kerüljük egymást,meg köszönünk de ennyi. Nincs témánk és abszolút nem ismerjük egymást. Már megszoktam ezt a helyzetet,és szerintem már ő sem tudja miért van ez ahogy én sem.
2009. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ettöl félek hogy mi is leszünk majd!
2009. aug. 20. 14:20
 6/9 A kérdező kommentje:
mi is igy leszünk
2009. aug. 20. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
14:14-es vagyok,te azért még próbálkozz! Sajnos az én öcsémnek elég rossz természete van,már gyerek korában nagyon irigy volt és el van szállva magától. Még otthon lakik,de abszolút nem segít semmit pénzt sem ad. Pedig már apukánk nem él. Én már régen elköltöztem. Amúgy van egy másik öcsém is aki 20éves,vele jóba vagyok sőt egy ideig velem és a párommal lakott.
2009. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából lesz ami lesz!

Tesom is nagyon el van magától szállva!

Mondjuk még mind a ketten sulisok vagyunk, tesom fösulira jár! De talán az a baj hogy nagyon nagy arca van!

2009. aug. 20. 14:39
 9/9 anonim válasza:

Azt hiszem, hogy a nevelésetek során történt hiba.

Helyrehozható de meg kell dolgozni érte.

Tedd félre a büszkeségedet és kérd ki több alkalommal a bátyád véleményét. Lehet, hogy nem neki lesz igaza de legalább észrevesz és elgondolkodik azon, hogy érdekel téged az ő véleménye. Valóban jó ötlet egy utazás kettesben.

A fiaim példájából láttam, hogy milyen jó buli volt Bp.-ről Bécsig stoppolni, ott megoldani a közlekedést, szállást és a visszautat. Attól kezdve lett beszédtémájuk is és remek a kapcsolatuk azóta.

2009. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!