Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nő vagyok, és alkoholi...

24 éves nő vagyok, és alkoholista. Tovább lent. Elolvasnád?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött,hogy a nagy szerelmemmel szakítottunk,és kirúgtak a munkahelyemről. Azóta szerelmes lettem másba,az életem kezd helyrejönni(tanulok, dolgozom) és mégsem tudom magam elengedni alkohol nélkül. Napi szinten iszom,ha nem is a részegségig,de annyit, hogy el tudjak lazulni :( ráadásul nő vagyok,ami miatt gázabb az egész... A környezetem nem veszi észre, mert abszolút nem látszik rajtam,ha ittam. Ki szeretnék mászni ebből a gödörből, van valami tippetek? (pszichológust, és anonim szövetségeket mellőznék,ha lehet)
2012. aug. 7. 23:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg azért esik a kettő más megítélés alá, mert amíg a pasik nyíltan és büszkén bäsznak be, majd rombolják szét a családi életüket / hanyagolják el a gyereküket / verik szét az asszonyt, addig a nők inkább csendben iszogatnak, és nem teszik tönkre a családjukat, nem verik a férjüket és a gyerekeikről is gondoskodnak. Pusztán ennyi a különbség."


Akkor ki kell, hogy ábrándítsalak! Egy alkoholista családanya is maga a Pokol! Méghogy ellátnak mindent, gondoskodnak a gyerekekről... igen, pl. Szenteste aludni viszik a kislányukat és ráhánynak. Meg kijelentik, hogy takarodj el otthonról. Akkora támaszuk a gyerekeiknek, hogy részegen mennek el a ballagásukra, leégetve őket az egész iskola előtt.

Mit tudsz te erről? Persze, minden nő csak áldozat, ha iszik, bezzeg, ha férfi csinálja, az nem. Csak a nőt kell sajnálni, ő nem egy mocskos részeges féreg. Hát de igen: az! Ezerszer undorítóbb egy zugivó nő, mint egy férfi!!!

úgyhogy légy olyan szíves, ilyen orbitális baromságokat ne dumálj, mert halovány sejtésed sincs az egészről!

2012. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!