Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal együtt van nagyobb...

Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve Anyám a Gyámja a Gyermekeimnek, szeretném visszaszerezni Őket.

Szerintetek a Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Nekem gyermekágyi szichózisom volt és még mindig szedek gyógyszereket, Párom pedig bántotta az első házasságomból született Fiamat és ezért van rendőrségi eljárása is, amiben én is gyanúsítottá váltam, mert hagytam.

Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 12:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Oké, de most akkor mikor is hazudsz... a "párod" megcsal, elvileg. Te ragaszkodsz hozzá, meg a gyerekeidhez is. Szép vagy.
2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
PSZICHÓZIS!!!! nem szichózis. vagy akármi. gondold át a kapcsolatot ezzel a ffival, mert amíg ellene eljárás folyik a gyereked miatt, addig te nem látsz semmit az elhelyezés ügyében.
2012. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nem hazudok.

Nem tudom, hogy megcsal -e, de telefonon hívogatja egy nő.

Az eljárás már ellenem is folyik. Ezt már nekem is mondták, hogy amíg folyik, nem kapom meg a Gyermekeimet.

2012. aug. 9. 14:56
 24/31 anonim ***** válasza:

te bízol egy olyan emberben aki bántotta a gyerekedet???? döntsd már el mi a fontosabb, a gyermekeid a párod nélkül, vagy egy ilyen pasi...


nem is értem, miért nem szakítottál meg vele minden kapcsolatot???

2012. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
most írtad le a választ a saját kérdésedre. megmondták, h amíg nincs vége az eljárásnak, addig nem kapod meg a gyerekeket. várd meg, h ártatlannak nyilvánítsanak. amúgy meg jelen helyzetben én előbb adnám neked meg anyádnak a gyerekeket, mint neked meg a pasidnak. olyanhoz nem adnak gyereket, aki bántalmazta... főként, h ő nem vérszerinti szülő(a fiad esetében...)
2012. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Megszakítottam, ment is pár hónapig, majd sajnos nagyon hiányzott.
2012. aug. 9. 17:56
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy itt nagybetűzöd a Gyermekeidet, vigyázhattál volna rájuk felnőtt módra... Ettől most nem leszel jobb anya... bocs.
2012. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
kérdező, megírnád, h mi volt az ok, amiért a párod bántotta a fiadat, és h mennyi idős volt a fiad ekkor?
2012. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Anyámnál lakom, én nevelem itt Őket. Anyám kapja a pénzt utánunk, mégis én veszek Nekik mindent.


Nektek csak a gyerekek után járó pénz kell.

Amúgy meg per folyik ellened aminek a végén mindkettőtöket el fognak ítélni, és téged gyógyszerelnek nem gondolod hogy így bárki alkalmasnak talál.

Sajnos később még megkaphatod őket amilyen gagyi nálunk a gyermekvédelmi rendszer.

2012. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Párom "csak" meg meglegyintette a fiamat.

12 éves most a fiam és az utóbbi 4 évben volt így sajnos.

Mondom, hogy én veszek a Gyermekeimnek mindent.

Mikor később kaphatom meg Őket? Én szültem, én akarom nevelni!!

2012. aug. 9. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!