Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal együtt van nagyobb...

Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve Anyám a Gyámja a Gyermekeimnek, szeretném visszaszerezni Őket.

Szerintetek a Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Nekem gyermekágyi szichózisom volt és még mindig szedek gyógyszereket, Párom pedig bántotta az első házasságomból született Fiamat és ezért van rendőrségi eljárása is, amiben én is gyanúsítottá váltam, mert hagytam.

Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 12:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
a "csak meglegyintette" még a pszichózisoddal együtt sem ok arra, h elvegyék a gyerekeidet. itt valami sokkal súlyosabb gond van. menj el a családgondozóhoz és ott érdeklődj, h mi a következő lépés.
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!