Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal együtt van nagyobb...

Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve Anyám a Gyámja a Gyermekeimnek, szeretném visszaszerezni Őket.

Szerintetek a Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Nekem gyermekágyi szichózisom volt és még mindig szedek gyógyszereket, Párom pedig bántotta az első házasságomból született Fiamat és ezért van rendőrségi eljárása is, amiben én is gyanúsítottá váltam, mert hagytam.

Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 12:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés!!!

Olyan ítélet is lehet, ami a szülői felügyeleti jog megvonásával jár?

Az a baj, hogy van kettő közös Lányunk is és Ők imádják az Apjukat, mert jól elvoltak kényeztetve általuk...

2012. aug. 9. 13:31
 12/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akár mik is a válaszok mindenképp egy magamban akarnám/próbálnám visszakapni a gyerekeimet. Nem bíznék meg többet a páromban ha kezet emelne a családomból bárkire
2012. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
a két lányodat lehet, h visszakapjátok... de a fiadat nem engedik olyan környeztbe, ahol bántalmazzák. gondolkodj már egy kicsit, légy szíves. szét akarod szakítani a gyerekeket? a fiadnak még több sérülést akarsz? menj, látogassad anyádnál őket, vagy költözz oda, és a párod látogassa a kislányait. a magyar jog az anya mellett áll, de vésd jól az eszedbe, h nem minden áron...
2012. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Anyámnál lakom, én nevelem itt Őket. Anyám kapja a pénzt utánnuk, mégis én veszek Nekik mindent.

Párom nem látogathatja a kislányait.

2012. aug. 9. 13:53
 15/31 anonim ***** válasza:
Igen, megvonhatják a szülői felügyeleti jogát az apának. De én csak azt nem értem, hogy miért kellett a te szülői felügyeleti jogodat is megvonni, mindhárom gyermek esetében. Netán te is sáros vagy valamiben? Az pedig, hogy anyukád a gyámja és mégis együtt életek, abszolúte jogsértő.
2012. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Anyukám a gyámja és együtt élünk hivatalosan. Családba helyezéssel.
2012. aug. 9. 14:21
 17/31 anonim ***** válasza:
kérvényezd a gyerekeidet, a párodat meg hagyd ki az egészből. nem látogatja a lányait, a fiadat meg bántotta. mégis milyen alapon gondoltál vele közösködni? ti még egy párt alkottok?
2012. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Gondolom családbafogadással oldotta meg a helyi gyámhivatal az elhelyezést és szemet huny afelett,/nem tud róla hogy lényegében mégis csak gyakorlod, törvénysértő módon a szülői jogaidat. De nekem még akkor sem tiszta az, hogy tőled miért is vonták meg a szülői felügyeleti jogot. Erről nem beszéltél eddig. oké, hogy gyanúsítottként kihallgatott a rendőrség, mert ott voltál mikor megverték a fiadat, és még? Mert csak emiatt nem helyezünk el gyereket. (egy gyámügyes)
2012. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kérvényeztem már. Novemberben megvizsgálnak.

Nem látogathatja a lányait.

Mi újra egy párt alkottunk, de januártól májusig nem is hívtuk egymást!

Gyakorolhatom. Tud róla a Gyámügy. Ide küldi a Bíróság is nekem a leveleket.

Én 2 hónapra kórházba kerültem, gyermekágyi szichózis miatt.

2012. aug. 9. 14:44
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendőrségi eljárás van ellene a fiad bántalmazása miatt, mégis, hogy akarod vele közösen vállalni? Anya létedre, hogy engedhetted, hogy bántsa. Én a párom kezét eltörném, ha a gyerekünket bántaná. Ne haragudj, de remélem, nem kapjátok meg.
2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!