Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jön majd a nagy...

Szerintetek jön majd a nagy szerelem, ami miatt mindent felrúgok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes a férjembe. Soha nem is voltam. Volt pár szar kapcsolatom, vele jó együtt élni, jó a szex, egyeznek a jövőről alkotott elképzeléseink. Összeházasodtunk, van egy gyerekünk. Boldog vagyok. Igyekszem jó feleség lenni: figyelek rá, meghallgatom a munkahelyi problémáit, ha elmegy moziba vagy sörözni akkor nem hisztizek. Van szex és a külsőmre is odafigyelek.


Néha belegondolok, hogy vajon mi lesz, ha szerelmes leszek? Szerintetek?


2012. aug. 9. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezekkel a gondolatokkal a saját életed rontod el, ha minden ok és boldog vagy miért agyalsz azon, hogy jön-e nagy szerelem amiért otthagysz mindent? Kicsit olyan, mintha erre vágynál
2012. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem érted első válaszoló,

tényleg a szerelemre vágyik a kérdező,

2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem idővel elmúlik, és lesz melletted ismét egy olyan pasi, akibe idővel szintén nem leszel szerelmes. Vajon róla is el tudod majd mondani, hogy jó vele a szex, boldog vagy mellette, megegyeznek az elképzeléseid? Ezt gondold át! Vagy olyan leszel, mint a pillangó, virágról-virágra.

Amúgy meg megértelek, hidd el.

2012. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha így gondolkodsz, kár volt megházasodnod. Sajnálom a férjed.
2012. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem. :)

Figyelj, azt írod, boldog vagy, mi kell még? Van, akinek ez soha nem adatik meg. A boldogság pedig unalmas, sokkal unalmasabb, mint "belezúgni" valakibe és éjszakákon át gyötrődni meg lángolni. Szerintem te az "unalom" miatt hiszed, hogy nem vagy szerelmes. Ami hiányzik, az a hangulatingadozás, a fent és a lent. De ha belegondolsz... tényleg hiányzik?


Még egy jó tanács: ne "jó feleség" igyekezz lenni, hanem önmagad. Sokkal többet ér. (És nem is olyan uncsi...)

2012. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerelemből mentem férjhez, éreztem azt a mindent elsöprő izgalmat és vágyódást, amit te hiányolsz. És tessék! Most újra szerelembe estem, valaki másba, természetesen a férjem mellett! :-( Ne agyalj ilyeneken, inkább próbálj meg elégedett lenni azzal, amit a sorstól kaptál, mert ha boldognak érzed magad az adott helyzetben, akkor becsüld meg nagyon, nem érdemes kockáztatni a nagy érzelmekért, amik úgyis lecsillapodnak.
2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnk között az a különbség, hogy én szerelmes voltam a férjembe. Most nem vagyok az, de tiszta szívből szeretem. Nem hagynám el senki másért, nem gondolom, hogy bele tudnék szeretni másba. nekem is eszembe jutott, hogy mi lenne, ha jönne valaki, akibe beleszeretnék, de aztán ránézek a férjemre, és ellágyulok :) nem tudnék beleszeretni másba.

Ráadásul ha jó a kapcsolat, nem fogsz váltani szerintem :)

2012. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem mentem feleségül a 8 éves kapcsolatomhoz. Minden adott volt amit te is leírtál, szinte szóról szóra. Csak a szerelem hiányzott. 8 évig éltem érzelmi biztonságban, a világ legjobb embere mellett, aztán csak jött valaki aki elvette az eszem. Ettől féltem mindig, pedig nem is kerestem soha alkalmakat. NEM csaltam meg a páromat, hanem mikor éreztem, hogy végem a másik miatt, akkor szakítottam vele. Fájt, sajnáltam, de sajnálatból "nem élünk meg". Most van egy gyönyörű 3 éves fiam az új kapcsolatból, és úgy érzem jól döntöttem anno, hogy nem kötöttem házasságot abban a 8 évben...
2012. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!