Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok az életete...

Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leírnátok, hogy elégedettek vagytok e, vagy változtatnátok-e valamin? Vagy változtattok-e valamin?

2012. aug. 11. 21:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
miért lettem ennyire lepontozva????????????15ös
2012. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Elégedett vagyok, de még a célomat nem értem el, de úton vagyok és ez nagy izgalommal tölt el :)
2012. aug. 12. 23:02
 23/26 anonim ***** válasza:

Én az egyik felével igen, a másikkal nem.

Igen, mert van egy szerető férjem, van egy biztos állásom, javulni látszik az egészségem, kezd változni a felfogásom, és talán jobban kezdek odafigyelni magamra és a családomra és mert van fedél a fejem felett, 20 éves korom óta önellátó vagyok, még nem kértem segítséget éhenhalás ellen.

Nem, mert az a fedél csak albérlet, nem, mert esélyt sem látok sajátra, nem mert nem tudom, mikor lehet babánk.

De összességében nem lehetetlen dolgokat tűztem ki célul, és ha ezek meglesznek, nagyon boldog leszek :)

2012. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Megjött Mr/Mrs lepontozós, még a legnormálisabb válaszokra is.. Lehet, hogy neki csak ez a öröme a életben... Sajnálom!:SS
2012. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
16-os vagyok . engem is lepontoztak csak nevetni tudok :-DDD SAVANYÚ A SZŐLŐ????????? :-)
2012. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hát, lehetne rosszabb is.

A szüleim együtt vannak, van egy testvérem. Nekem van egy barátom már másfél éve, diplomáztam tavaly, és felvettek mesterképzésre. 2 nyelven magabiztosan beszélek, a 3. folyamatban van:)

lehet nem kellene panaszkodnom

22L

2012. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!