Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok az életete...

Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leírnátok, hogy elégedettek vagytok e, vagy változtatnátok-e valamin? Vagy változtattok-e valamin?

2012. aug. 11. 21:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem. Csak napok kérdése, hogy mikor szakad el a cérna és ugrok fejest a kútba...
2012. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Teljesen. Számonra minden nap vasárnap. Próbálom a nem sürgős kevésbé kellemes, felesleges dolgokat kerülni. Elvem: olyan rövid az élet, hogy miért pazarolnám ostoba dolgokra. Szerencsére a férjem is így gondokodik. Így mind a ketten hawaiozunk, ha kedvünk van. Én már semmin nem vátoztatnék. Nagyon színes életem volt, nem maradam le semmiről. Jó is, rossz is volt benne, de elmúlt. nem rágódok a múlton.
2012. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Utálom fateromat, bátyámat, az ismerőseim nagyrésze öntelt, hátbaszúrós f*szkalap, felőlem fel is fordulhatna a világ.

18/F, örültem.

2012. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, de változtatnék: munkát szeretnék!!!!!!!!!:(
2012. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez tényleg nagyban hozzáállás kérdése...félig tele a pohár vagy félig üres??

38nm-es albérletbe várjuk a 2.babánk,férjem 2 hónapja dolgozik,előtte semmit sem talált,nagyon nagyon meg kell néznem mire adok pénzt, hogy moziba menjünk egyenlőre álom:)

De boldog vagyok, és hálás Istennek azért amink van:)

Viszont van ismerősöm,aki totál lenéz minket és nem érti hogy lehet így élni...

De én tudom,hogy lesz jobb is:)Addig sem szeretnék keseregni:)

2012. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen nagyon elégedett vagyok. Tegnap mondtam a férjemnek, hogyha minden csak ilyen szinten marad, nekem az is tökéletes, nem vágyom jobbra szebbre, ennyi elég, és jó érzés elégedettnek lenni. Apró kicsi célok vannak, de arra kínosan figyelek, hogy csak olyanok amik elérhetők. Így mindig van haladás, és sikerélmény. Egy dolgot kérek mindig egészséget, hiába közhely de a legfontosabb , a többi úgy is megoldódik. Jövőhéten 1 éves lesz a pici fiunk, van szép házunk, igaz 2033ig-albérletben lakunk a banknál :-DDD van egy 12 éves kis kocsink, nem éhezünk, évente 1 nyaralásra ki spórolunk, van szerető családom.. mi kell még:-))))))???????
2012. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem. Ott változtatnék, hogy nem hátrálok meg egy a jövőmet finanszírozó oktatástól.

Lehetőségem lett volna egy piacképes szakmát szerezni, de mivel nagyon megtetszett a munka világa, lemondtam a tanulásról. Rá két hétre a munkahelyemről kirúgtak.

Szóval most megeszi a fene az egészet.

19/L

2012. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Akkor lennék elégedett,ha lenne munkám.Volt,de 2 hétig és azt sem fizették ki.


Kérdező?Te?

2012. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen elégedett vagyok az életemmel,nem mondom,hogy tökéletes,de igyekszem jól érezni magam,és elfogadni a körülöttem lévö embereket,nem azt jelenti,hogy nincs olyan akin,vagy amin,változtatnék,de nem fognak változni a kedvemért dolgok,emberek,ezért igyekeszem én ugy változni,változtatni,hogy nekem jó legyen.
2012. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Őszintén, igen is meg nem is. Örököltem lakást, de elvesztettem a családom. Párom imádom de nem tudunk még rendesen megélni. Elértem a szakmai célom, de kell még valami, ami előre visz, amiben fejlőhetek, egy melléktevékenység.

23l

2012. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!