Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked meddig hiányzott az ex?

Neked meddig hiányzott az ex?

Figyelt kérdés
ő volt az első nekem komolyabban és nem megy ki a fejemből. 3 hónapja h külön vagyunk, jobb is így, mert sokat veszekedtünk, de neki adtam oda magam először, ő vele terveztem a jövőt és állandóan rám törnek az emlékek. Igyekszem lefoglalni magam de azt hiszem borzalmasan érezném magam ha látnom kéne...mivel lehet ezt enyhíteni? meddig tart?
2012. aug. 12. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig eszembe jut, pedig már 3 éve.

Amikor újra szerelmes leszel, könnyebb lesz, már nem ő lesz a középpontban.

Merj újra ismerkedni, ne zavarjon, hogy még nem felejtetted el, nem lehet valakit csak úgy kitörölni, főleg, hogy az első volt neked.

2012. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semeddig. Örültem, hogy vége és szabad vagyok.
2012. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez sok mindentől függ. Pld: meddig voltatok együtt, Te szakítottál vagy Ő, fájdalmas volt e a szakítás, stb... A kérdésedre a válaszom, Én 10 évig voltam együtt a vőlegényemmel, elhagyott egy fiatalabb lány miatt. Nagyon fájt, azt hittem nem élem túl. Az első nagy szerelmem volt, 16 évesen jöttünk össze. 3 év múlva eljegyzett, de nem követte esküvő. Szakítás után két évre rá láttam először, jöttek velem szembe az utcán azzal a nővel volt, aki miatt elhagyott. Már nem tudtam őket kikerülni, megálltunk, Ő adott két puszit, és megkérdezte hogy vagyok, mi van Velem stb... csak makogtam. Hazáig zokogtam az utcán, menni nem bírtam, a könnyemtől nem láttam, sokan megkérdezték jó l vagyok e. Talán 4 év volt mire teljesen túl tettem magam rajta, igen sajnos 4 hosszú év, szörnyű volt.
2012. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig hiányzott. Néha még most is hiányzik, pedig nagyon csúnyán kibabrált velem.

De így van, ha lesz valakid, akkor sokkal könnyebb lesz az egész. DE azért ne gyere össze senkivel, hogy csak az érzéseidet elterelje. Sokan ilyenkor más kapcsolatba rohannak, pedig nem szabad. Ezzel csak eszközként használod azt a másikat.


Szóval nekem több, mint egy évig hiányzott, de mostanában már kezdem magamban lezárni. Neki van más, ezt szintén nehéz volt elfogadni, de már kezd nem érdekelni az egész ügy.

2012. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 éve hagyott ott, de most valamiért újra nagyon hiányzik. Pedig azóta voltak mások.
2012. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
annyi szempontból összeillettünk, jó volt sokáig. De szakított és nálam ha vége, akkor vége, nem kezdeném újra soha, hisz ezek szerint nem ő az igazi. 1 évig voltunk együtt de mint írtam az a nehéz h ő volt az első úgy igazán
2012. aug. 12. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
1 évig...
2012. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mindig is hiányozni fog, szinte csak szép emlékeim vannak vele, ezek mai napig gyakran eszembe jutnak. :) Van párom, de attól még ez van.
2012. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bennem nagyon mély nyomot hagyott az első szerelmem. Mélységésen megbántott, megalázott, csúnyán viselkdetett, de emellett ott van a sok szép emlék is. Már családom van, gyerekem és férjem, de a mai napig álmodom még vele, és gondolok arra, hogy de jó lenne tudni mi van vele, de mióta férjhez mentem már e-mailt sem váltunk. Annyit tudok, hogy nincs komoly kapcsolata és nem akar nősülni még. Anyukájával találkoztam, Ő mondta. Ne csüggedj! Az első normális esetben mindenkiben mély nyomokat hagy. Ha most még nem is tudod elképzelni, hogy lesz más, akivel boldogabb leszel, hidd el, lesz más. És még akkor is fogsz rá gondolni, csak akkor átalakulnak a gondolataid vele kapcsolatban.
2012. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A legelső szerelmem a mai napig eszembe jut, pedig már öt éve ennek.

A legutóbbi kapcsolatomból való kilépés meg számomra egyenlő volt a legnagyobb örömmel,tehát semeddig :D

2012. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!