Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked meddig hiányzott az ex?

Neked meddig hiányzott az ex?

Figyelt kérdés
ő volt az első nekem komolyabban és nem megy ki a fejemből. 3 hónapja h külön vagyunk, jobb is így, mert sokat veszekedtünk, de neki adtam oda magam először, ő vele terveztem a jövőt és állandóan rám törnek az emlékek. Igyekszem lefoglalni magam de azt hiszem borzalmasan érezném magam ha látnom kéne...mivel lehet ezt enyhíteni? meddig tart?
2012. aug. 12. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A legelső szerelem mindig is megmarad benned. De ahogy a 9-es válaszoló is írta, az érzelmeid átalakulnak. Egy szép emlék lesz és ennyi.

Én a mai napig néha-néha visszaemlékezem az első nagy szerelmemre. Nagyon szerettem de akkor nem működött (normális elválás volt) és ezért később se működött volna. Néha beszélünk pár szót, ahogy leszűrtem most is ugyanolyan. Az alapvető tulajdonságok nem változnak egy emberben.

Úgyhogy nem azt mondom, hogy ne csüggedj, mert ilyenkor ez a normális. Csüggedj, sírj, szomorkodj amennyit csak akarsz. De emellett, ha erőltetetten is, kezdj el élni! Járj el, szórakozz, foglald el magad, sportolj, ismerkedj és szépen lassan a sok új élmény fogja eltölteni a fejed és nem a régi emlékek. Aztán lesz egy új kapcsolatod és már azzal leszel elfoglalva.

Nagyon boldog leszel Te még!

Sok sikert!

2012. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!