Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam! Mit csináljak, ha...

Kiakadtam! Mit csináljak, ha hiányzik a luxus és a régi életem? Normális ez az érzés? Rossz anya vagyok, ha mást választok?

Figyelt kérdés

A gimnázium után nem vettek fel az orvosira,ezért felköltöztel Budapestre a nagynénémhez.Ott megismerkedtem egy nálam picit idősebb férfivel.Hónapokig találkozgattunk,utána komolyabb lett a kapcsolatunk,de felesége volt...

Ennek ellenére vele maradtam,ő vett nekem egy hatalmas lakást,autót és bármit kértem,megkaptam tőle(elég gazdag).Egy ideig boldog voltam,mert nem kellett semmilyen házimunkát végeznem,főznöm,oda mentem,ahová akartam és azt vettem meg,amit csak szerettem volna.Ez eltartott pár hónapig,de arra vágytam,hogy ő mellettem legyen mindig.Viszont csak kifogásokat kaptam meg hogy x hónap/hét múlva elindítja a válást,stb.


Ebből elegem lett,2 év után elhagytam és haza költöztem.

Miután túl tettem magam a szakításon,elkezdtem találkozgatni egy gimis osztálytársammal.

Komoly lett a dolog,másfél év után megkérte a kezem.Összeházasodtunk és boldog voltam annak ellenére,hogy ő nem volt olyan,mint az előző párom.Fél évvel az esküvőnk után meglátogattam a pesti barátnőimet pár napra és ott felhívott az exem,hogy találkozzunk.Nem akartam látni,de kitartó volt és végül bele mentem egy ebédbe.

Elmondta,hogy elvált a feleségétől és hogy hiányzom neki.Mondtam,hogy új életet kezdtem és hogy azzal meg vagyok elégedve.Akkor mégis együtt töltöttünk egy éjszakát,ami tényleg nagyon jó volt,de nem hagytam el a páromat miatta,csak egy kaland volt.

Senkinek nem beszéltem róla soha.Utána kiderült,hogy terhes vagyok.Nem vagyok büszke magamra,de nem tudtam,hogy mitől...A férjemnek elmondtam,hogy terhes vagyok,de azt nem,hogy megcsaltam.


Most van egy 7 hónapos kisfiam,akit nagyon szeretek,de a férjemmel egyre többet veszekszünk.Sosincs itthon,mert korán reggel elmegy dolgozni,késő délután jön haza,utána fáradt,a picivel alig foglalkozik és én is úgy érzem,hogy megőrülök itthon.Mindenen veszekszünk,olyan dolgokért engem hibáztat,amiről nem is tehetek(pl. az első héten volt csak anyatejem,elapadt,azóta tápszerezem a kicsit és szerinte ezt direkt csináltam,mert nekem így jobb, a tápszer drága,így is alig van pénzünk).

Attól is megőrülök,hogy ő nem vigyáz a picire,ha meg babás programra akarok menni,akkor mondja,hogy felesleges.


A nyáron elég sokat voltam Bp.-en a kisfiammal,mert volt egy durva veszekedésünk a férjemmel és kicsit ki akartam szabadulni itthonról.Ott találkozgattam az exemmel,megismerte a picit is és jól kijöttek egymással.Sok időt töltöttünk együtt és vigyázott párszor a fiamra is.A férjem fel sem hívott egész végig,2-szer hívtam én,hogy minden oké-e otthon.

Amióta haza jöttünk,azóta is naponta telefonálok a volt barátommal és egyre többször mondja,hogy meglátogathatnánk megint,esetleg tovább is maradhatnánk a picivel.

Szeretem és legszívesebben vele lennék,de itt van a fiam és nem költözhetek vele össze-vissza.De ha arra gondolok,hogy a férjem alig tud vele mit kezdeni,sosem vigyáz rá,a volt párom viszont magától vigyázott rá,játszott vele,akkor úgy érzem,hogy neki is jobb lenne olyan környezetben élnie,ahol nem veszekszenek körülötte(fura,de visszagondolva az exemmel nem voltak nagy vitáim soha,mindent megbeszéltünk) és a volt párom a legutóbb mondta,hogy látja,hogy nem vagyok túlságosan boldog és hogy mellette ezerszer boldogabb lehetnék és ha nem lenne a férjem,akkor már régen felajánlotta volna,hogy a picivel költözzünk hozzá...Ez olyan furcsa volt,mert én is mennék,de ő azt hiszi,hogy 100%-ban biztos vagyok abban,hogy a férjem a kisfiam apja és emiatt vagyok vele.

Fáj beismernem,de hiányzik az,hogy megint bármit megvehessek,ne akciós dolgokat kelljen vegyek,hogy ne kelljen főznöm és takarítanom és hogy elutazhassunk akkor,amikor szeretnénk...Hiányzik a régi életem,bármennyire is szégyenlem.Imádom a kisfiamat mindennél jobban és nem bántam meg semmit,amit miatta tettem.


Rossz anya lennék,ha most azt választanám,hogy költözzünk?Mit csináljak?Normális,hogy úgy érzem,szabadulnom kell innen,különben megőrülök?Ti hogy döntenétek?



2012. aug. 14. 21:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem semmi nő vagy!

2 évig kitartott szeretője voltál egy pasasnak. Otthagytad,mert nem akart elválni és téged feleségül venni. (Mi lett a neked vett lakással?)

Férjhez mentél egy átlagkeresetű férfihoz,aki valószínűleg azért vett feleségül,mert szeretett. Te mégis megcsaltad,és terhes lettél. Te sem tudod,ki a gyereked apja!

Most a luxus kedvéért újra kitartott szerető akarsz lenni,remélve,hogy majd feleségül vesz.

De azért arra is gondolhatnál,hogy megun és lecserél egy fiatalabbra.

Ez is benne lehet a pakliban.

2012. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%

"Hónapokig találkozgattunk,utána komolyabb lett a kapcsolatunk,de felesége volt... "


Szerinted ha egyszer félrelépet a házasságában akkor veled nem ezt fogja tenni. Kellesz neki mert mással vagy.

2012. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom,hogy kié a pici...Bár a terhességem ideje alatt már szinte elhitettem magammal,hogy csak a férjemé lehet és alig gondoltam az ellenkezőjére,hiszen kicsi rá az esély.De most már ebben nem vagyok annyira biztos,mint akkor.Nem akarok kitartott nő lenni,csak már elegem van az értelmetlen vitákból,hogy a férjem szinte csak aludni jön haza és a volt párommal tényleg jobb minden,megértjük egymást és a picivel is tud bánni,játszik és foglalkozik vele,nem úgy,mint a férjem.

Akkor,amikor összeházasodtunk még nem ilyen volt a férjemmel a kapcsolatom,akkor még szerettem.Csak utána új munkahelye lett,megszületett a pici,nem jutott egymásra valami sok időnk.

A kicsi születése előtt angolból korrepetáltam és nyelvvizsgára készítettem fel gyerekeket,de volt félre tett pénzem is mellette.Most a kisfiam teszi ki a napjaimat,mellette nem nagyon tudok tanítani.

Nem vagyok túlságosan büszke a múltamra,de már nem tudok rajta változtatni.

Tudom,hogy bármikor lecserélhet majd ő is egy másik nőre,de múltkor mondta,hogy megváltozott és most mindent máshogy csinálna a kapcsolatunkban és tényleg látom rajta,hogy más lett.



Az eddigi normális válaszokat köszönöm!

2012. aug. 14. 22:12
 14/40 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lenne jobb az új férfival sem már. Újítsd meg a kapcsolatodat a férjeddel, hogy újra szeressétek egymást, mint rég. Nem ment tönkre a kapcsolat, csak leült. Én a férjem mellett tartanék ki. A másik pasi most csak egy kísértés, egyébként pedig ez a "ma velem-holnap veled" típus lehet. Pénzes macsó. Rendes családapa nem ilyen, hanem olyan, mint a férjed: ÉJT NAPPALLÁ TÉVE DOLGOZIK ÉRTETEK, ÉS EZÉRT FÁRADT, EZÉRT MOROG. Fel kéne ezt ismerned. Tedd széppé neki a fáradt hétköznapjait, és cserébe ő is többet fog veletek törődni, mert több ereje marad rá.
2012. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
63%

DNS teszt.


Majd utána dönts!


Ha jól érzed magad az exel, és szarul a férjeddel, akkor megvan a válasz!

2012. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet abban a tudatban élni, hogy azt se tudod ki a gyereked apja?! Azt csak látod kire hasonlít az exedre vagy a férjedre. Valakire csak hasonlít az a gyerek!
2012. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
57%
Neked kell átgondolnod, hogy a házasságod javítható-e vagy nincs remény. Kérdés, hogy sarkítva írtad-e le az életed a férjeddel, vagy tényleg ennyire nulla a kapcsolat. Az anyagiak tènyleg sokat jelentenek az ember életében, de kizárólag az anyagiaktól sem lesz boldog párkapcsolatod, csalàdi èleted. Ezt is csak te tudhatod, hogy tényleg megvannak-e az exeddel a lelkiek is, vagy csak menekülnél és szépíted az új irányt. Ha minden úgy van ahogy írtad, én mennék. Az anyagiak megléte pedig sajnos vagy nem, tènyleg boldogabbá teszik a mindennapokat.
2012. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
30%
Addig még nem vagy biztos az érzéseidben,a dontésedben,marad a kettos élet.De nem sokáig,mert dontened kell!Ha nem vagy boldog a férjeddel,úgy se lesz elégedett életed...csak ido kérdése.En az ex felé hajlanék...
2012. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Döntöttem,költözünk...Reggel összevesztünk a férjemmel,mert nem csináltam neki reggelit és megütött.Nem akarok tovább vele egy lakásban élni.


A férjem meg nem rendes családapa,ha van egy kis szabadideje,akkor vagy netezik vagy elmegy sörözni a haverjaival,csak ne kelljen a picivel foglalkozni,vigyázni rá.


Nem azért megyek vissza a volt páromhoz,mert neki több pénze van.Azért teszem,mert őt szeretem és vele sokkal jobb minden.

Sejtem,hogy kitől van a kisfiam,csak nem vagyok benne 100%-ig biztos,de elég nagy rá az esély,hogy nem a férjemé.Tőle már nem akarok semmit,nem akarom látni többet.Nem kell tőle gyerektartás sem,élje az életét úgy,ahogy eddig is tette.


A normális válaszokat köszönöm!

2012. aug. 15. 09:57
 20/40 anonim ***** válasza:
91%

Uhh ez durva!!!


Igen aki nem lát tovább annál, mint hogy te egy haszonleső vagy, ahhoz nem tudok mit hozzászólni. Itt kicsit azért többről van szó mint látjuk.


Szerintem jól döntöttél, minden jót kívánok neked!

2012. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!