Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadtam! Mit csináljak, ha...

Kiakadtam! Mit csináljak, ha hiányzik a luxus és a régi életem? Normális ez az érzés? Rossz anya vagyok, ha mást választok?

Figyelt kérdés

A gimnázium után nem vettek fel az orvosira,ezért felköltöztel Budapestre a nagynénémhez.Ott megismerkedtem egy nálam picit idősebb férfivel.Hónapokig találkozgattunk,utána komolyabb lett a kapcsolatunk,de felesége volt...

Ennek ellenére vele maradtam,ő vett nekem egy hatalmas lakást,autót és bármit kértem,megkaptam tőle(elég gazdag).Egy ideig boldog voltam,mert nem kellett semmilyen házimunkát végeznem,főznöm,oda mentem,ahová akartam és azt vettem meg,amit csak szerettem volna.Ez eltartott pár hónapig,de arra vágytam,hogy ő mellettem legyen mindig.Viszont csak kifogásokat kaptam meg hogy x hónap/hét múlva elindítja a válást,stb.


Ebből elegem lett,2 év után elhagytam és haza költöztem.

Miután túl tettem magam a szakításon,elkezdtem találkozgatni egy gimis osztálytársammal.

Komoly lett a dolog,másfél év után megkérte a kezem.Összeházasodtunk és boldog voltam annak ellenére,hogy ő nem volt olyan,mint az előző párom.Fél évvel az esküvőnk után meglátogattam a pesti barátnőimet pár napra és ott felhívott az exem,hogy találkozzunk.Nem akartam látni,de kitartó volt és végül bele mentem egy ebédbe.

Elmondta,hogy elvált a feleségétől és hogy hiányzom neki.Mondtam,hogy új életet kezdtem és hogy azzal meg vagyok elégedve.Akkor mégis együtt töltöttünk egy éjszakát,ami tényleg nagyon jó volt,de nem hagytam el a páromat miatta,csak egy kaland volt.

Senkinek nem beszéltem róla soha.Utána kiderült,hogy terhes vagyok.Nem vagyok büszke magamra,de nem tudtam,hogy mitől...A férjemnek elmondtam,hogy terhes vagyok,de azt nem,hogy megcsaltam.


Most van egy 7 hónapos kisfiam,akit nagyon szeretek,de a férjemmel egyre többet veszekszünk.Sosincs itthon,mert korán reggel elmegy dolgozni,késő délután jön haza,utána fáradt,a picivel alig foglalkozik és én is úgy érzem,hogy megőrülök itthon.Mindenen veszekszünk,olyan dolgokért engem hibáztat,amiről nem is tehetek(pl. az első héten volt csak anyatejem,elapadt,azóta tápszerezem a kicsit és szerinte ezt direkt csináltam,mert nekem így jobb, a tápszer drága,így is alig van pénzünk).

Attól is megőrülök,hogy ő nem vigyáz a picire,ha meg babás programra akarok menni,akkor mondja,hogy felesleges.


A nyáron elég sokat voltam Bp.-en a kisfiammal,mert volt egy durva veszekedésünk a férjemmel és kicsit ki akartam szabadulni itthonról.Ott találkozgattam az exemmel,megismerte a picit is és jól kijöttek egymással.Sok időt töltöttünk együtt és vigyázott párszor a fiamra is.A férjem fel sem hívott egész végig,2-szer hívtam én,hogy minden oké-e otthon.

Amióta haza jöttünk,azóta is naponta telefonálok a volt barátommal és egyre többször mondja,hogy meglátogathatnánk megint,esetleg tovább is maradhatnánk a picivel.

Szeretem és legszívesebben vele lennék,de itt van a fiam és nem költözhetek vele össze-vissza.De ha arra gondolok,hogy a férjem alig tud vele mit kezdeni,sosem vigyáz rá,a volt párom viszont magától vigyázott rá,játszott vele,akkor úgy érzem,hogy neki is jobb lenne olyan környezetben élnie,ahol nem veszekszenek körülötte(fura,de visszagondolva az exemmel nem voltak nagy vitáim soha,mindent megbeszéltünk) és a volt párom a legutóbb mondta,hogy látja,hogy nem vagyok túlságosan boldog és hogy mellette ezerszer boldogabb lehetnék és ha nem lenne a férjem,akkor már régen felajánlotta volna,hogy a picivel költözzünk hozzá...Ez olyan furcsa volt,mert én is mennék,de ő azt hiszi,hogy 100%-ban biztos vagyok abban,hogy a férjem a kisfiam apja és emiatt vagyok vele.

Fáj beismernem,de hiányzik az,hogy megint bármit megvehessek,ne akciós dolgokat kelljen vegyek,hogy ne kelljen főznöm és takarítanom és hogy elutazhassunk akkor,amikor szeretnénk...Hiányzik a régi életem,bármennyire is szégyenlem.Imádom a kisfiamat mindennél jobban és nem bántam meg semmit,amit miatta tettem.


Rossz anya lennék,ha most azt választanám,hogy költözzünk?Mit csináljak?Normális,hogy úgy érzem,szabadulnom kell innen,különben megőrülök?Ti hogy döntenétek?



2012. aug. 14. 21:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
49%

Ezt az e heti Romanaból másoltad ki?


Írd meg ezt is mint a Szalai a prostiról, best seller lesz.


Amúgy híg fos ez az egész. Csak jobbról balra úszol benne.


Gondolod majd a pasas amikor veled csalta a nejét, melletted nem fog kur.ázni. Persze, meg elvált...bla bla az egész.


Amúgy érdekes mennyi gazdag ember tart ki nőt ebben az országban, kár, hogy én még egyel sem találkoztam. Biztos nem vagyok elég szemfüles, vagy elég hülye és pénzéhes hozzá. Így jártam. Írok ki kérdést, hogy most mit tegyek.

2012. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jól döntöttél, már ha létezik olyan egyáltalán, hogy jó meg rossz döntés. Miért kéne rosszul érezned magad a bőrödben olyan valaki mellett, akivel rossz a kapcsolatod, ha lehetne jobb életed is? De igazán, tényleg, miért kéne? Én nem veszem be azt a dumát, hogy attól jó apa egy férfi, hogy megnyuvasztja magát a munkában, aztán az egész frusztrációját a családjára zúdítja.

Úgy látom a leírtak alapján, hogy részedről az az egy volt nagy hiba, hogy úgy mentél bele anno egy kapcsolatba (a mostani férjeddel), hogy lelkileg még nem voltál túl az előzőn. Ennek iszod most a levét, mert lássuk be, ez a mostani nem valami kellemes helyzet.

2012. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
45%
Azt se tudja ki a gyerek apja csak "sejti" ..... ezzel lehet büszkélkedni. A férjedre panaszkodsz pedig te se vagy különb SŐT...
2012. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
65%
Kedves utolsó, én nem láttam sehol sem, hogy a kérdező büszkélkedne bármivel is, egyszerűen csak leírta, hogy mi a helyzet, hogy érthető legyen a kérdése. Döntsük már el, hogy most akkor itt lehet-e kérdezni olyan dolgokról, amiket ismerősökkel nem szeretnénk vagy nem tudunk megbeszélni, vagy nem lehet, illetve hogy adunk-e választ az ilyen kérdésekre, vagy csak mocskolódni járunk ide.
2012. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
55%

"A férjem meg nem rendes családapa,ha van egy kis szabadideje,akkor vagy netezik vagy elmegy sörözni a haverjaival,csak ne kelljen a picivel foglalkozni,vigyázni rá. "


Talán sejti, hogy átvered és azt sem biztos, hogy ő az Apa.

Remélem legalább gyerektartást nem kérsz tőle más gyerekére.

2012. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
39%

Ha a férjed eleinte normális volt, akkor valószínűleg a te viselkedésed és hozzáállásod váltotta ki belőle ezt, ahogyan most az elmúlt időkben hozzádáll. Ha jól olvastam, tud a régi szeretődről, sőt még ő "javasolta" hogy akár vissza is mehetnél hozzá. Szerinted ez így rendben van egy normális házzasságban? te szoktál neki mesélni az exedről vagy ő kérdezget hogy ennyire napirenden van ezügyben? szerintem simán levette hogy mit tettél vele régen, és még mielőtt össze nem jöttél vele, ezért szenved szerencsétlen ember azért viselkedik így, de megoldani nem tudja a problémákat mert ahelyett hogy segítettél volna a házasságotokon még az exed karjaiba menekültél többször is. Szép dolog, mondhatom. Gondolom az ember társa ilyenkor még jobb kedvében lesz és fellelkesedik hogy majd túllendültök ezen: persze, egyre mélyebbre és mélyebbre süllyed ahogy a mellékelt ábra is mutatja: kínjában mág megütött valamilyen mondvacsinált dologgal. Egyébként csak gratulálni tudok neked: tönkretettél egy teljesen normális életet: állításod szerint eleinte ezzel az emberrel minden rendben volt hiszen hozzámentél, valamint közöd volt az exed életének a tönkretételében is ugyanis gondolom te is hozzájárultál ahhoz hogy a feleségétől elváljon, így a nő életét is sárbatiporva megalázva, kezdjen újra hinni majd egy férfinak is... Ja és mindennek a tetejébe még te vívódsz hogy mit tegyél?

Jó kis karmát okoztál magadnak, remélem tudod hogy minimum daganatos betegsében fogsz szenvedni az elkövetett negatív tettektől kb 15 éven belül. Aztán meg majd csodálkozol hogy jajjj mi a bajom, meg miért pont velem történik ez? a gyereket vidd el dns- tesztre, legalább ő hadd tudja meg majd ki a valódi apja.

Csodás ember lehetsz :) Még sokat kell tanulnod hogy boldog legyél és nem az iskolapadban.

2012. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%

Előttem szóló:

Ne ítélkezz és ne kívánj rosszat másnak, mert a te karmád is csorbul :)

2012. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jol dontottél...sok boldogságot kívánok!
2012. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mit mondtál hol vagy mikor az exednél voltál?
2012. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
84%

Azt ,hogy hogyan döntötél majd az élet eldönti idövel.

De az biztos a férjed ha egy reggeli miatt megütött akkor komoly gondjai lehetnek ,és igazat adok ,hogy elköltöztél azonal.Mert egyik pofon követi a másikat,általában.

Egyébként most nem hiszem,hogy nagyon számit,hogy meg csal e majd az exed idövel. De ameddig nem addig is jo életed lesz mellete.

De azért egy DNS tesztet csináltas mindenképen ez nem csak neked a gyereknek is fontos lesz idövel.

2012. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!