Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van anyámból mit...

Elegem van anyámból mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elegem van anyámból mindig baszogat mindenért azért hogy annyit ülök a gép elöt meg minden az lenne a legjobb ha meghalna már a hülye életben már azon gondolkoztam hogy öngyilkos leszek az majd eszébe jutok nem törödnek velem ez nagyon fáj a mamára számíthatok mindig ő vesz nekem meg minden csak hogy a mama 1 hónapban csak pár napot van itthon elegem van nem is tudom hogy lehet egy szülő ilyen a gyermekével

Mindig engem basztat anya mert a tesóim a szentek mindenben fuu ki vagyok akadva már megpróbáltam 2 öngyilkos lenni felvágtam a kezemet de nem haltam meg sajnos


2012. aug. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon durva!.. nem az anyad, hanem amiket irtal..
2012. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Elment a kisvonat?
2012. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Veled van a baj. Szegény anyukád... Gépezésen kívül mit csinálsz? Nem segítesz neki főzni, mosni, takarítani, kertben stb.? Vagy menj ki barátokkal valahova. Akkor nem baszogatna annyit. Neki is idegesítő lehet, hogy a bamba gyereke nem csinál semmit csak mereszti a seggét egész nap a gép előtt.
2012. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Néha engem is szekál mert h sokat gépezek, de mást nem igazán tudok csinálni, próbálj meg nem annyit netezni, legalább azért nem fog piszkálni, biztos, hogy téged is szeret hidd el, és ne légy öngyilkos, gondolj bele vannak akiket otthon vernek, és állandóan csak sírnak, ők nem akarnak meghalni, te se tedd.
2012. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora problémáid vannak,én inkább anyukádat sajnálom nem téged.
2012. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus kamasz vagy, akinek semmi sem jó
2012. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azok alapján, amiket leírtál, csak nem vársz együttérzést?
2012. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint az öcsém, egész nap a seggét mereszti a gép előtt semmi barátkozás, csoda hogy nem lesz o lába.Anyám is sokat veszekszik emiatt vele,de hidd el ilyenkor a szülő nem utálat miatt teszi hanem mit lát: adott egy gyerek aki nem csinál semmit egész nap csak ül a seggén felmerül a fejében pár kérdés

-mi lesz ebből a gyerekből?

-lesz e valaha normális kapcsolata?

-és a legnagyobb anyai félelem úristen ha én már nem leszek miből fog megélni egyáltalán lesz e normális élete ,családja?

Ezek a gondolatok cikáznak ilyenkor a fejében és igen a tesóidat valszeg azért nem szapulja mert azokkal nincs semmi baj tudja hogy majd a jég hátán is megállnak.Néha tégy a kedvére és az istenért szakadj le a gépről és tanulj meg érthetőbben írni.

ui.:engem apám terrorizált és egyszer baltával is kergetett és még csak eszembe sem jutott öngyilkosnak lenni, mert tudtam lesz jobb jövőm is csak túl kell élni(nem vagy komplett segítség kell neked)

2012. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem anyádnak is elege van belőled!!!

Gondolom egész nap a gép előtt mereszted a hátsód és csak enni és wc-re menni vagy hajlandó megmozdulni.

Szegény anyukád!!!

2012. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de nem szoktam ülni a gép elöt annyit épp ez idegesít
2012. aug. 17. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!