Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? Anyám...

Jogosan akadtam ki? Anyám szerint túlreagálom.

Figyelt kérdés
szal röviden elmondom. Tegnap úgy döntöttem kisúrolom a cipőimet. A sógornőm itt lakik nálunk, am nem beszélünk, már többször össze is vesztem vele nem bírom őt. És a lényeg az h keresem a cipős szekrénybe a nike sportcipőmet ami mellesleg nem volt olcsó, és nem találtam .Reggel vhová ment a sógornőm gondoltam ő vette fel. Olyan ideges lettem,h miért veszi fel egyáltalán fel az én cipőmet? Na mondom haza jösz tuti kiosztalak így is volt. Jól összevesztem vele ismét.Azt mondja ugy sem hordom meg h azt hitte h már azt a cipőt anyának adtam, de ez nem így van ő is tudta h csak anyának egyszer adtam kölcsön.Meg h van egy rakás cipőm ne sajnáljam ilyenek.Hát bmeg nem is beszélünk utállak mint a szart erre meg van képed felvenni a cipőmet?!Anya szerint túlreagálom és nem kéne így viselkednem,és ekkora balhét csinálni belőle, de szerintem most rohadtul nekem van igazam.Ne nyúljon a cuccaimhoz és se veszek fel semmit ami az övé! Mit gondoltok? Pofátlanság amit csinált?
2012. aug. 17. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A pofátlanság teteje, ha valaki engedély nélkül hordja mások cuccait, főleg úgy, hogy nem is vérrokon. Mindenemet zárható szekrénybe zárnám, komolyan.


Én is kiakadnék, mégis csak az én ruhám, cipőm stb, ha kell valamiért kérje el, akkor úgyis kölcsönadom, de ne vegye el a tudtom nélkül.


Amúgy is, milyen már mások ruháiban díszelegni, ha csak nem valami elegáns egyszeri eseményről van szó ahova tényleg nem érdemes bevásárolni, de sportcipője mindenkinek van könyörgöm.

2012. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod nekem sem tetszik, a "vok"-ozást pedig hagy meg a 13 éveseknek, mert az az a szint.


Ettől függetlenül igazad van, más cipőjét, cuccát nem vesszük el, főleg kérdés nélkül.

2012. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én sem szeretném ezt, mert bárkinek lehet gombás a lába, brr....

Simán vedd el te is egyszer az övét, megérdemli. Ha nem lenne ciki, ha mondjuk fiú lennék, beköpném, hogy gombás a lábam, szóval üdv a klubban, sógornő XD

2012. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló módon, bár nem így akadtam ki mint te, nem ilyen stílusban szóltam érte, de én voltam a hibás, neki állt feljebb és a család is mellette állt ki.

Mivel otthon engem és a dolgaimat mindenki kakába nézte, már nem is lakom ott.


Most a lány átvette a helyem és négyesben járkálnak nyaralni meg ilyenek.

2012. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az jutott eszembe, hogy ezeket direkt csinálja. Tudja, hogy utálod, ő se szeret téged, és direkt szemétkedik veled. Ha nem ért a szép szóból, akkor te is kezd el hordani a ruháit, majd észreveszi magát.
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a stílusoddal, ha már ennyire sokan megemlítik. Valaki így adja ki a mérgét, valaki meg úgy, hogy meg se szólal, aztán meg bedilizik. Na, de kérdésre reagálva, szerintem is jogosan akadtál ki!
2012. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
azért nem olyan vészes a stílusom(sztem):O de hát na most komolyan nem fogok finomkodni mikor totál gyökérség, amit csinált, írják többen h vegyem fel az ő cuccát,nahát az fix h nem venném fel amiket ő hord,meg am se vennék fel semmit ami rajta volt, fogom inkább azt kidobálom pár ruha darabját h kapjon észhez és szálljon le a dolgaimról!
2012. aug. 17. 13:39
 18/18 anonim válasza:

Jaj istenem de papolnak itt h igy stilus ugy stilus, mint akik egy csunya szot nem mondtak meg eletukben , alszent emberek ..

Egyebkent meg jol tetted, hogy le is cseszted ez miatt, en is nagyon kiakadnek, mi az h hozzanyul a tulajdonomhoz? nagyon adtam volna neki az tuti

2016. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!