Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bátyám rajta...

Mit tegyek, ha bátyám rajta kapott azon hogy illegális dolgot műveltem? Elfogja mondani itthon, és nagyon félek.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok bátyám 22 éves még velünk él, dolgozik. Tegnap korábban érkezett haza, és rajta kapott amint művelném a dolgot, meg egy pasi is ott volt nálunk akit senki se imsmer a családból. Én most nem akarom ezt abba hagyni, mert eldöntöttem hoy én rendelkezem az életem felett, árok suliba meg minden négyes tanuló vagyok, jövőre jön az érettségi, és durván nem úgy terveztem hogy beecsúszon egy ilyen, így tönkre fog menni az életem.. !! Anyáéknak pedig el fogja mondani, nagyon megfenyegett bezárt a lakásba elvitte a kulcsot is a bátyám. Anyámék holnap jönnek haza, de már beszélt velük telefonon. moat egyedül vagyok itthon.
2012. aug. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
78%
Ne stresszelj kérdező az egyetem miatt, négyes átlaggal úgysem vennének fel sehová, még ha értelmes lennél, akkor sem.
2012. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagy kérdező? Túllőtted magad?!
2012. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
No mi történt?
2014. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
92%
Akkor cseszed el az életedet, ha a drogozást folytatod. Idő előtt szétlövöd az egészségedet és mész a gödörbe. Ilyen hülye tyúkot még nem láttam. Nem azon izgulsz, hogy tönkre mész elhülyülsz, hanem azon, hogy a szüleid megtudják? Gondolkodj el azon, te mit tennél a gyerekeddel, ha azon van, hogy minél hamarább leamortizálódjon
2014. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van a bátyádnak. Én is szívtam már füves cigit, de nem 17 évesen, nem a szüleim házában és nem rendszeresen fogyasztom, hanem félévente max. egyet egyetemi bulik alkalmával, tehát eddig négyszer szívtam.


De a tű az már egy sokadik lépcsőfok és azt nem lehet tudatosan csinálni. Ne tedd tönkre az életed! Most 17 vagy és átlag heti egyszer fogyasztasz valamit. Mi lesz később? Egyetemi bulikon csak jobban elszabadulsz és még ezt is, meg azt is kipróbálod. Csak tudod akinek eddig a szalonspicc volt a legdurvább az elmegy max fűig. Te meddig mész majd el? Napi szinten lövöd majd magad? Heroin, koko stb. Ne a szüleid haragjától félj, hanem a drog hatásától.


Nézd meg a Felhő a Gangesz felett című filmet. A lényeg benne van.


22/L


Ha akarsz beszélni ezekről a dolgokról írj privátot.

2015. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérlekszépen, szerintem sem az a baj, hogy lebuksz.

Abból ugyanis még kisülhet valami jó, a tovább drogozásból meg biztosan semmi ("gödör", ahogyan itt írták).

2015. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kamu az egész. jelentem.
2015. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Lediplomáztál már, kérdező? Vagy helyette ilyen fszságokat csinálsz, mint ennek a kérdésnek a kiemelése?
2020. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
76%
Szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy amit teszel, az elítélendő, ezért is tartasz attól, hogy a szüleid megtudják... Még nem késő abbahagyni!!!
2020. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam az első oldalt, de nem értem mi változna. Anyádék nem a rendőrség, és ha rendőrség is tudná meg, kb leszarnák.
2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!