Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bátyám rajta...

Mit tegyek, ha bátyám rajta kapott azon hogy illegális dolgot műveltem? Elfogja mondani itthon, és nagyon félek.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok bátyám 22 éves még velünk él, dolgozik. Tegnap korábban érkezett haza, és rajta kapott amint művelném a dolgot, meg egy pasi is ott volt nálunk akit senki se imsmer a családból. Én most nem akarom ezt abba hagyni, mert eldöntöttem hoy én rendelkezem az életem felett, árok suliba meg minden négyes tanuló vagyok, jövőre jön az érettségi, és durván nem úgy terveztem hogy beecsúszon egy ilyen, így tönkre fog menni az életem.. !! Anyáéknak pedig el fogja mondani, nagyon megfenyegett bezárt a lakásba elvitte a kulcsot is a bátyám. Anyámék holnap jönnek haza, de már beszélt velük telefonon. moat egyedül vagyok itthon.
2012. aug. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudódik ki akkor is elcseszheted az életed..
2012. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Van egészségügyi végzettséged? Ha nincs, akkor teljesen h*lye vagy, hogy tűvel akarsz bármit is magadba szúrni. A bátyádnak igaza van, megérdemled, hogy elmondja a szüleidnek. Már majdnem 18 éves vagy, ne viselkedj nyávogó csitriként, hanem vállald a tetteidért a felelősséget!
2012. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal b@szod el az életed, hogy kitudódik, hanem hogy ezt csinálod, te szerencsétlen idióta.
2012. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Tűvel mit akartatok kipróbálni? Heroint?
2012. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Cak ki akartunk próbálni valamit, mert láttunk valahol az interneten egy sorozatot, és hogy ez milyen izgalmas és érdekes... A pasival szeretkezünk is, de ő különben azért volt ott mert egyedül nem mertem volna... e ezelőtt már füveztem, és egyebeket is fogyasztok rendszeresen de csak kis mértékben, és csak átlagosa heti egyszer. úgy gondolom elég tudatosan oldom meg a dolgot, és nem kell felkapni a vizet!!
2012. aug. 18. 16:25
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
Megérdemled. Jobb ez így, inkább most érezd úgy, hogy eltolják az életed, minthogy folytasd füvezést, emrt akkor te sz.rod el a családodét, és belehalsz.
2012. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon helyes, remélem a szüleid bezárnak.
2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt anyádéknak, hogy vért akartál adni a srácnak.

Biztos elhiszik.

2012. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

"láttunk valahol az interneten egy sorozatot, és hogy ez milyen izgalmas és érdekes..."


Ez baromi tudatosan hangzik.

2012. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
98%
Kamu az egész kérdés :D
2012. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!