Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bátyám rajta...

Mit tegyek, ha bátyám rajta kapott azon hogy illegális dolgot műveltem? Elfogja mondani itthon, és nagyon félek.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok bátyám 22 éves még velünk él, dolgozik. Tegnap korábban érkezett haza, és rajta kapott amint művelném a dolgot, meg egy pasi is ott volt nálunk akit senki se imsmer a családból. Én most nem akarom ezt abba hagyni, mert eldöntöttem hoy én rendelkezem az életem felett, árok suliba meg minden négyes tanuló vagyok, jövőre jön az érettségi, és durván nem úgy terveztem hogy beecsúszon egy ilyen, így tönkre fog menni az életem.. !! Anyáéknak pedig el fogja mondani, nagyon megfenyegett bezárt a lakásba elvitte a kulcsot is a bátyám. Anyámék holnap jönnek haza, de már beszélt velük telefonon. moat egyedül vagyok itthon.
2012. aug. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén lesz egy dokumentumfilm az öngyilkosokról,megnézitek?
2012. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Ez ugye kamu? Esetleg tényleg ilyen hülye vagy?
2012. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen ennyi eszed van... Grat. A pasinak is. Bátyádat támogatom.
2012. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ugye nem féltél amikor eldöntötted, hogy hülyeséget csinálsz? Hát akkor most se félj, hanem vállald a következményeket.
2012. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%

http://www.youtube.com/watch?v=xma69sxxobw


gondolkodj el azon, hogy ezeket mennyire érte kipróbálni.

valamint csak "gratulálni" tudok, hogy 17évesen ennyi eszed van. most állj le ezekkel a dolgokkal amíg lehet!

a bátyádat meg 100%-osan megértem. nem sokkal vagyok nálad idősebb, 19éves vagyok: eddig semmi ilyet nem próbáltam ki, soha nem voltam részeg, sőt még spicces sem. nem is értem miért jó ilyen sz@rokkal kábítania magát az embernek, amikor elég sok minden kábítja így is: köztük a média, meg az a sok szenny lap amit nap, mint nap millióan olvasnak, holott egy betű sem igaz bennük.

most, hogy egyedül vagy, gondolkozz el azon, hogy mi az az erkölcs, és, hogy mit kéne mostantól az életedben sürgős iramban megváltoztatni. hajrá!

2012. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos,hogy fake.Nem lehetsz ennyire hülye,hogy ezt ide kiírod.
2012. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
mi lett az eredmény, mire jutottál?
2012. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a punk csigás kérdést is ő rakta fel, csak akkor még be volt lőve :D
2012. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg hogy az orvosira készülsz és megpróbáltad neki beadni a h1n1 ellenszerét. Még örülni is fognak hogy orvos lesz a kis füves ribi kislányukból :) Ha rájuk hasonlítasz, el is hiszik.
2012. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!