Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éve és hány éves korodtól...

Hány éve és hány éves korodtól tart/tartott igazi jó barátságod?

Figyelt kérdés
Olyan igazi barát kapcsolatra gondolok, nem szimpla osztálytársi, vagy munkahelyi kapcsolatra ami kimerül abba hogy ott találkoztok, esetleg leültök egy kávéra.Hanem arra a bizonyos egy baráti kapcsolatra, ahol mindent megbeszéltek, mindenben számíthattok a másikra jóban, rosszban.
2012. aug. 22. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

3-13éves korunkig... aztán azóta is szomszédok vagyunk, mégsem tudunk egymásról már régóta semmit...

viszont jelenleg 8 éve a férjem a legjobb barátom...vele mindent megbeszélek...megbeszélünk... :) 28/nő

2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2.osztályban ismerkedtünk meg azóta csak mélyül a barátságunk(most 18 évesek vagyunk) fáj,hogy be kell látnom,de jobban szeretem mint a saját hugomat (mivel hugommal nem valami jó a kapcsolatom....)
2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem sok ilyen öribarim volt,akikkel évekig össze voltunk nőve.De egyik sem volt igazi barátság,csak a szerencsétlen sorsunk hozott minket össze.Az egyik 7 éves koromtól tartott 21 évesig.Ilyen "barátot" senkinek sem kívánok,nem volt benne túl sok köszönet.Emellett volt még egy,az egyik osztálytársammal,14 évesen ismertem meg és 22 évesen tűnt el a képből,hálaistennek.És volt még egy,az a csaj pár évig lógott a nyakamon,de egy idő után besokalltam és megszakítottam vele a kapcsolatot.Ezek nem is voltak barátságok,csak úgy néztek ki.
2012. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21éves korunktól vagyis 7 éve. De talán már van 8 is. A fősulin ismerkedtünk meg és hiába nem élünk egy városban, sőt, igen nagy a távolság, mégis naprakészek vagyunk egymás életéből! :) Minden nap beszélünk és a legmélyebb mélypontról is ki tudjuk húzni a másikat. Támogatjuk egymást lelkileg, anyagilag, mikor mire van szükség. Ő volt az esküvői tanúm, a második gyerkőc keresztanyja.
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

16 éve, amióta "megszülettem". Egyáltalán nem emlékszünk az első találkozásunkra, valószínűleg még kisbabák voltunk. A szüleink nagyon jó barátok, így együtt nőttünk fel. Nem csak ő, hanem az egész családja olyan nekem, mintha a második családom lenne. Szerintem ő is így van vele.

Ha nem lenne, akkor én sem lennék.

2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A (volt) legjobb barátnőmmel kb 3-4 éves korunk óta ismerjük egymást. Tavaly augusztus óta megromlott a viszonyunk. Illetve ő hátba támadott, azért is írtam, hogy volt legjobb barátnő...Amúgy 15 évig voltunk barátnők..
2012. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hálistennek 2 ilyen barátnőm is van :)


Az egyiküket 14 éve ismerem,és körülbelül 8-9 éve vagyunk nagyon jó barátnők :)

A másikat pedig 10 éve ismerem,és olyan 7 éve vagyunk amolyan legjobb barátnő félék :)


Remélem,mind kettő kapcsolat még legalább eddig volt tartani.

Sajnos volt már olyanban részem,hogy valakivel 6 éven keresztül nagyon jó barátnők voltunk,és mára már csak köszönő viszonyunk van.

2012. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Megmondom őszintén nem gondoltam/gondoltuk volna hogy ennyi hosszú igaz barátság van, főleg nem gyerek kortól tartók (ugye ott a külön iskolába kerülés, vagy egyik fél családalapítása kritikus pont szokott lenni.)

Mi 6 éves korunktól, az első találkozástól vagyunk nagyon jó barátnők, inkább testvérek.Immár ebben a hónapban 16. éve.Eleinte szomszédok voltunk, így ismerkedtünk meg, amikor a szomszédjukba költöztünk.

Tényleg az első perctől nagyon jóba vagyunk mi ketten az azonos korunk miatt a legszorosabb viszonyban, de a két nővérére is úgy tekintek mint saját nővéreimre, és az anyjára is mint pótanyámra (mivel sokat dolgozott az édesanyám, így sokszor be is töltötte valóban ezt a szerepet).Sok mindent átéltünk mi ketten együtt és külön is, voltak kisebb megszakításunk anno a kapcsolatunkba, új suli miatt, meg volt olyan is hogy konkrétan életveszélyesen fenyegettük egymást, de végül ezeket is átvészeltük, és még másnál egy ilyen törésnek nyoma marad, nálunk semmi nyoma a múltnak.

Szóval a kapcsolatunk ugyan olyan szoros maradt, a történések ellenére, meg már szomszédok sem vagyunk, illetve én már családot alapítottam.

Szóval épp ezt beszéltük hogy már régóta, és gyerek korunktól tart ez a barátság, és a környezetünkben ilyet egyáltalán nem tapasztaltunk még.

De jó tudni hogy van sok ilyen.


Mindenkinek további hosszú és töretlen barátságot kívánok!! :)


22L

2012. aug. 22. 17:17
 19/21 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmmel 10 éves korunkba lettünk jóba, azóta is ő a legjobb barátnőm, 35 évesek vagyunk, tehát 25 éve.

Nem járunk össze hetente, mindkettőnknek van családja, gyereke, de azt hiszem, mindent tudunk egymásról, és jóban-rosszban számíthatunk egymásra.

2012. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8 évesek voltunk amikor megismerkedtünk, mi akkor költöztünk új környékre, ahol senkit nem ismertem. Anyukám egyik délután elküldött otthonról, hogy sétáljak a környéken és keressek magamnak barátot. El is mentem azzal a feltett szándékkal, hogy most kerítek egy barátot. Ő meg arra sétált a kistesójával. Odamentem és ezt mondtam: szia! aranyos a kisöcséd! mire ő: ő a kishúgom... :D Na így kezdődött. Kiderült, hogy pont ugyanabban a Tisza menti kis faluban van a családjainknak nyaralója, úgyhogy nyaranta is együtt lógtunk. Most 23 évesek vagyunk, még mindig ő a legjobb barátom. Mindent tudunk egymásról, kiskorunkban még a wc-re is együtt jártunk. Mai napig poénkodunk is ezzel. :)
2012. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!