Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éve és hány éves korodtól...

Hány éve és hány éves korodtól tart/tartott igazi jó barátságod?

Figyelt kérdés
Olyan igazi barát kapcsolatra gondolok, nem szimpla osztálytársi, vagy munkahelyi kapcsolatra ami kimerül abba hogy ott találkoztok, esetleg leültök egy kávéra.Hanem arra a bizonyos egy baráti kapcsolatra, ahol mindent megbeszéltek, mindenben számíthattok a másikra jóban, rosszban.
2012. aug. 22. 10:16
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
nekem két ilyen barátom is van egyiket 10 másikat nyolc éve ismerem az elsöt edzésröl másikat búvár tanfolyamról ismerem a tornász barátom 16 volt a búvár 14 én 13 mind a hárman kicsit különcök voltunk lázadók velük eggyütt nöttem fel eggyütt próbáltu ki a füvet cigit piát mindent a cigis eset után nemtudom hogyan de lebuktunk utána eltiltottak minket de kiszöktünk egymáshoz azóta is egyhelyen dolgozunk
2013. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!