Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jovoje annak a kapcsolat...

Lehet jovoje annak a kapcsolatnak, ahol az egyik fel nem erez kulonosebb fizikai vonzalmat a masik irant?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, egy kapcsolat elejen szamit- e az a bizonyos szikra? Meglehet, hogy kesobb alakul ki?
2012. aug. 22. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudsz együtt lenni egy olyan valakivel aki nem tetszik?


Nekem ez még férfiként sem megy. Pedig a férfiakról azt mondják, hogy mindegy csak legyen lyuka...

2012. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, tapasztalatból írom. Jártam valakivel, akivel bár nagyon jól éreztem magam, bármiről eltudtam vele beszélgetni, de nem vonzott sehogysem. Nem esett jól megcsókolni, szexig a vonzalom hiányában el se jutottunk. Szakítottam vele, mert beleszerettem másba. Nem lehet egy ilyennek jövője, mert megfog jelenni egy olyan, aki iránt érezni fogod a vonzalmat és a kapcsolatodnak vége szakadhat. Inkább jobb szakítani egy ilyen helyzetben, és megadni a másiknak az esélyt h találjon ő is magának olyat aki vonzódik hozzá.
2012. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság. Ha én nem éreznék vonzalmat, a kapcsolatot sem sürgetném.
2012. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem alakul ki!

Ha nem vonzódsz hozzá, akkor nem is fogsz.

Lehet, hogy megszereted, vagy megtanulod becsülni, de vonzónak nem fogod találni.

2012. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Általában az első pillanattól megvan. Ha már ismered annyira, hogy összejöjj vele, és még mindig nem érzel semmit, annál biztosabb, hogy nem is fogsz.
2012. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a véleményem, hogy külső alapjá is rá lehet jönni pár dologra, olyasmire hogy mennyire hiú vagy mennyire magabiztos, mondjuk zenekaros póló vagy focimez is jelent valamit, meg hasonlók.
2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!