Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, ha...

Csak szerintem undorító, ha egy nő megcslja a férjét utána meg gyereket, gyerekeket szül neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Abban a helyzetben, amit vázoltál, a nő valóban egy erkölcstelen nőszemély. Abban az esetben, ha volt egy egyszeri botlás, a nő bevallotta, a férfi megbocsátott, abban sztem nem undorító.
2012. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%
Ez a nő elég perverz lehet.De az ő lelkén szárad.De az valószínű,nincs neki.
2012. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, most komolyan mondod, hogy ha egy nő úgy dönt, hogy a férjével marad, majd szül 2 közös gyereket, az szerinted arra utal, hogy nincsen lelke? Most nem azért, én nem vagyok egy elvakultan gyerek-centrikus férfi, de nekem ez a "együtt maradnak és vállal a férjével két közös gyereket, ergo nincs lelke" nagyon nem jön össze.

Ha ítélkezni akarnék (nem természetem) akkor mondjuk arról jutna eszembe, hogy "nincs lelke", aki az új ismeretséggel se szó se beszéd lelépett volna egy levélke kíséretében, a férjet meg simán otthagyja a meglévő gyerekkel együtt - mondjuk.

2012. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha nem vallja be, akkor undorító. Ha bevallja és vállalja a felelősséget, meg a lehetőségét, hogy kidobják, akkor nem ítélkezem, mert emberek vagyunk, hibázunk, onnantól a férj dolga eldönteni, hogy mit akar. Ha megbocsát és utána családot alapítanak, akkor már nincs joga felemlegetni a dolgot később, meghozott egy döntést, közösen folytatták tovább. Szóval nem minden esetben szerintem
2012. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
És az milyen dolog ha egy pasi csalja azt a nőt, aki gyereket szült neki? vagy otthagyja a családját, gyerekeit vmi fruska miatt?
2013. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!