Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, ha...

Csak szerintem undorító, ha egy nő megcslja a férjét utána meg gyereket, gyerekeket szül neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés azért ennél összetettebb mint hogy ítélkezzünk mások élete felett.Lehet hogy pl nem kapott elég figyelmet,szeretetet és a párja elmászkálgatott stb.Ezért esetleg a nő megpróbálta keresni a boldogságát máshol...közben rendeződtek otthon a dolgok és szült gyereket,gyerekeket.Ez most csak kitalált történet volt de hasonlóról már hallottam.Tehát nem mindegy hogy teszed fel a kérdést.Illetve ki hogyan értelmezi.Egyik dolog sem szép,sem az ha a nő megy félre sem az ha a pasi.De akkor nem sok gyermek születne ha ezen múlna a szülések száma.
2012. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
tényleg ne törődj másokkal. nincs saját életed, saját problémáid?
2012. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
mindenki azzal jön, hogy ne törödjek más dolgával. Honnan tudjátok, hogy nem rólam van szó? Vagy hogy a többi ilyen stílusban fogalmazott kérdés nem a kérdezőről szól ?????
2012. aug. 22. 22:32
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Kár ezen agyalni, annyi undorító ember van a világon.

Ha nem rólad van szó, akkor tényleg nyugi, én is utálom az ilyeneket, férfiban is, de felesleges ezen kattogni!

2012. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

szerintem az undorítóbb ha azután csalja, Miután megszülte a kölköket

persze, ha kong a harang, kell keresni egy vaskosabb kolbászt :D

egyébként a másik verzió sem valami szép, dehát...

az cifrább ha a szerető fiait hordja ki és nevelteti fel "apucival". aki ezt neki meg is teszi :/

2012. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
akkor miért nem úgy teszed fel a kérdést, hogy igenis rólad van szó? szerinted valamelyikünk majd felismer?
2012. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%

Itt egyesek csinálják az agyukat, hogy ne láss, ne fülelj, és ne dumálj más ügyeiről. Na az ilyenek a legnagyobb képmutatók. Az ember állítólag a homo sapiens, gondolkodó lény és ez az oldal állítólag többek között ezért van, hogy ha kételkedel vmiben kérdezd meg más, hogy gondolja.

Azért persze a kérdést el is olvassák jé:)))

A véleményem pedig, nincs indok amiért csalja a férjét. Mert ha indok van akkor el kell válni és csinálja akivel akarja. Ez nem a dedó, hogy ha bajom van a férjemmel jól megcsalom. Megbeszéljük és ha nem megy pá. Persze az ugye elképzelhetetlen, hogy a nő egy ribanc....

2012. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is undorító, viszont nálam ez egy szinten van azzal, ha a férfi megy félre és gyereke lesz mástól.

Egyébként meg azt gondolom, hogyha egy férfi olyan nővel él együtt, ahol ez sejthető(pl. már többször megcsalta a nő) és mégis együtt marad vele, akkor meg megérdemli.

2012. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

Férfiban is ugyanilyen "undorító".

Amúgy meg tényleg nem tudod a sztorit a dolog mögött.

Ne ítélj látszatokból, nem tudod, hogy ki, mit miért tett.


Én csak a magam példáját tudom mondani.

Agyon hajtottam magam az egyetemen, mellette dolgoztam is, utána még többet dolgoztam, a vőlegényem meg otthagyott.

Kaptam egy idegösszeroppanást, aztán egy súlyos depressziót.

Gondolod, hogy tudtam dolgozni?

Hát nem!

Otthon voltam, orvoshoz jártam, és, mivel nem vagyok az az ember, aki a maga bajával traktál másokat, így csak annyit mondtam, hogy nem vagyok túl jól, azért nem tudok dolgozni, azért szedek gyógyszert.


Na, ne tudd meg, hogy miket hallottam vissza!

"Lusta, semmirekellő, úri betegség, szimulál, nem akar dolgozni, eltartatja magát, táppénzcsaló", és még sorolhatnám.

Közben meg én tudtam, hogy minden reggel úgy ébredtem, hogy meg akartam ölni magam, mert AKARTAM jobban lenni, de egyszerűen NEM MENT!!!

Elfogyott az energiám.


Most már jól vagyok, de ez egy nagy tanulság volt, hogy NE ÍTÉLKEZZEK!!!

Nem tudom, mi van a másik emberrel, mi csak a felszínt látjuk!


Nekem is nagyon sz.ar volt, hogy megítéltek, és másnak is az.


Ne ítélkezz, mert nem tudod a hátteret!!!

2012. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kérdező, én semmi undorítót nem látok benne, az, hogy két ember kapcsolatába mi fér bele vagy mi nem, azt annak a 2 embernek a feladata eldönteni, és nem egy harmadiknak. Tudomásul kellene venni végre, hogy nincs általános érvényű etika és gondolkodás, nem csak a keresztény-konzervatívnak MONDOTT etika létezik a világon.

És hát megmondom neked őszintén, ha én lennék az illető férj helyében, és a 3. közös gyerek után megtudnám, hogy a páromnak "2 gyerekkel ezelőtt" - tehát X éve - volt egy alkalmi kapcsolata, hát baromira nem érdekelne, a múlt az kérlek múlt, együtt maradtunk, született két közös gyerekünk is, mit foglalkozzak olyan problémával UTÓLAG, ami anno lekezelte önmagát, hisz együtt maradtunk. Rosszabb lett nekem tőle? Láthatóan nem, a helyzet az én előnyömre oldódott meg nélkülem is, megnyertem egy csatát egy "konkurrens hímmel" a tudtom nélkül... Akkor????

2012. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!