Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek vagy maradjak?

Költözzek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

csak az olvassa el aki segíteni is akar nem csak azt mondja hogy ezzel mindenki így van.


szüleimmel élek [33 évesek] (apa külföldön dolgozik hétvégente látom) anya dolgozik. én még középiskolába járok.

na szóval, anyával mindennaposak a veszekedéseink és egyre durvábbak a viták amióta elkezdtem a középiskolát (10.et kezdem szeptemberben)

ma már inkább nem szólok hozzá, csak hogy ne vesszük össze. de valamelyik nap már azért is leordította a fejem mert nem voltam éhes.

valószínűleg decemberben megszűnik a munkahelye és nem tud máshol elhelyezkedni ezért tervezik hogy lesz egy kistesóm, amit nem tudnának csak az én szobámba rakni, de én nem akarom hogy itt legyen az a gyerek csak zavarna a tanulásban és nekem is kéne vigyáznom rá,

panelban lakunk, 2 szoba van a kisebb az enyém a másik a nappali. persze hogy ott nem lehet a gyerek.....

közöltem anyámmal ha terhes lesz én elkölltözöm mamámhoz, nem akarok itt maradni. persze ebből is vita lett.

na mind1, én már teljesen kész vagyok idegileg, mikor mamámnál vagyok mindig sírok, nem bírom magamban tartani, anyám előtt nem sírhatok mert az is baj, muszáj erősnek maradnom... de már nem fogom sokáig bírni, ma már falba vertem a kezem de úgy hogy megzúzódott a kezem és alig bírom mozgatni az ujjaim (az ablakot akartam kiütni de a fal közelebb volt)

ma már pengét kerestem de szerencsére nem talaltam mert akkor felvágtam volna az ereim.....

az a kérdés lényege hogy itt maradjak és várjam hogy történik valami vagy egy szó nélkül költözzek el? (egy levelet hagynék hogy elmentem)


köszonöm ha valaki elolvassa.

16/l


2012. aug. 24. 00:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút megértelek! Ha tudsz, akkor költözz a mamádhoz! Egyébként tényleg akarnak még egy gyereket, vagy csak azért kell, hogy anyukád addig tudjon mit csinálni? Mert ez esetben bazi nagy önzőségnek találom.

Mindenkinek szüksége van életérre! Ha annyira kell nekik a gyerek "unaloműzésből", akkor rakják a saját szobájukba... Hogy fogod kialudni magadat, ha ott ordít egy kisbaba állandóan?

2012. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!