Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Költőzzek vagy maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költőzzek vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és van egy barátom.. kb olyan mint ha már együtt élnénk.. hisz egész héten nála vagyok.. max hétvégente jövök haza.. és szüleim elakarnak költözni.. már eladtuk a lakást is.. ezzel csak az a baj.. hogy 350-kmterre lennék a Barátomtól.. ez a kapcsolat elég komoly... és elég érett felfogása is van.. akár csak nekem.. van két lehetőségem hogy vele maradjak.. és nem kell mennem a szüleimmel.. vagy pedig elköltözök én is.. szüleim bele mentek ebbe hogy eldönthessem mint is akarok.. de olyan bizonytalan vagyok.. mert nagyon szeretem.. és szeretnék vele maradni.. viszont nem tudom.. hogy fogok a szüleim nélkül boldogulni... szerintetek mint kéne tennem??
2012. márc. 18. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a barátoddal élni, és ha nem megy, akkor maximum odaköltözöl szüleidhez. :)

Sok sikert!

2012. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, szerintem már elég nagy ahhoz, hogy önállósodj. Az én szüleim is minél hamarabb ki akarnak tenni otthonról, persze nem rosszindulatból, hanem csakis az én érdekemben. Legelőször vedd rá a szüleidet. ha legelőször nem engedik, semmi baj. Nyugodtan taláálhatsz kifogásokat, pl: akkor sulit se kéne váltani, ígérd meg nekik, hogy tartjátok a kapcsolatot. Ki tudja, lehek, hogy a végén el sem költöztök. :)

De leges-legelőször gondold meg, hogy szereted e a pasidat eléggé, akár annyira, mint a szüleidet.

Az előző válaszíró okos volt. Ha végleg nem engedik meg, akkor ez van. Törődj bele... :D

2012. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem, én hiszek a távkapcsolatban! <3
2012. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is hiszek a távkapcsolatokban... de túlságosan hiányozna.. és csak szenvednék.. ha messze lennék tőle.. ( ha azt választom.. hogy nem költözök a szüleimmel.. anyumék megengednék hogy itt maradjak)
2012. márc. 18. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kérdés. Ha a szüleid ennyire partnerek ebben, meg a párod is, akkor maradjatok együtt, költözzél hozzá. Szüleivel lakik a párod?


Ha nem jön össze, akkor meg mész a szüleidhez.

2012. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem... már elköltözött a szüleitől!! :)
2012. márc. 18. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!