Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja?

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Idén komolyabb lett az iskola, és megbuktam, de időm sem volt tanulni, mert dolgoztam. Lehet, hogy úgy néz ki, hogy megbukok, viszont apám azt mondta először, hogy eladja az elektronikai cuccaimat, bár pár éve mondogatja. Félévkor is ez volt. Most újított, mert azt mondta, hogy "szétveri" bár ennek értelmét nem látom. Most ebben a pár napban próbálok tanulni, hátha.. Szerintetek csak mondogatja? Idáig nem buktam, s ez a 11.osztály váratlanul ért engem, meg a többi 11 embert is, mert még annyian buktak meg..
2012. aug. 24. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

váratlanul ért a 11. osztály?:O már hogy?

miért dolgozol?

amúgy simám gondolhatja komolyan is akár..! főleg, ha ő vette.

2012. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha téll el akarná kezdeni szétverni, mondd neki, hogy vagy adja el, azzal ő is jól jár, vagy tegye "zálogba"..ha úgy látja, hogy igyekszel a tanulással, adja vissza..

nyílván nálatok se az ablakon dobálják be a pénzt, ha már suli mellett dolgoztál, pont ezért lenne nagy kár szétvernie bármit is..

én 2 egyetemi szak mellett dolgozom, tudom nem egyszerű, de szedd össze magad:)sok sikert a vizsgákhoz..és apukádhoz

2012. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő vette anno, de mondjuk a pc-ben már mindent kicseréltem. A legtöbb dolgot én hoztam össze, mivel dolgoztam. A 10 laza volt, szinte alig volt valami. Most pedig szinte hétről hétre tanulni kellett mindenből. De fura, hogy 17-en voltunk, és abból 12-en buktunk. + a tavalyi évet is át kelletf ismételni, mert a tanár nem volt képes rá 1 éve.
2012. aug. 24. 16:58
 4/4 A kérdező kommentje:
átmentem :D
2012. aug. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!