Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít hogy tele szájjal...

Idegesít hogy tele szájjal beszélnek a családtagjaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pontosabban a család nőtagjai egytől egyig, meg nagyapám.

Én legtöbbször külön ebédelek. Azt hazudom hogy nem vagyok éhes, majd mikor befejezték, odaülök enni. Elég sokat nassolnak, ekkor általában kerülök mindenkit.


Egész egyszerűen irritál, sőt, hányingert kelt bennem az a beszédhang, amit a szájban lévő lenyeletlen étel "tompít" el. Ez odáig fajult, hogy most már pontosan tudom hogy kinek mi van a szájában attól függően, hogy milyen hangja van tőle. Volt nemegyszer hogy öklendeztem, ilyenkor többnyire lebasznak hogy "megjátszom magam".


Itt jön a probléma: ha valakivel megpróbálok erről beszélni, én egy kis szemét szemtelen bunkó hülyegyereknek vagyok minősítve. Egyszerűen nem érti meg senki, hogy mennyire zavar. Ebből kínos dolgok is adódnak: például anyám szeretne velem beszélni, és odahív, viszont tele van kenyérrel a szája. Én nem bírom megállni hogy ne fintorogjak, erre ő haragra gerjed, és teleszájjal le vagyok üvöltve a sárga földig.


Hogyan viselhetném el? Kezdjek el én is úgy beszélni, és akkor könnyebben elviselem? Vagy mit tegyek? Kérlek segítsetek! 16F


2012. aug. 26. 21:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, viszont egy szóval sem írtam hogy el akarok innen költözni, csak hogy egyel több okból kifolyólag szar itt lenni, mint más házban :D
2012. aug. 26. 23:49
 12/15 Vadkan01 válasza:
először is családnak kell egy kis önkritika csak azután lehet valami előre lépés. Egyébként remélem megoldódik. Sok sikert.
2012. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúúú, ne is haragudj, de nagyon tajparaszt családod lehet, hogy annyit se lehet nekik mondani, anya kérlek ne beszélj már úgy, hogy tele a szád, nem gusztusos látvány és nem is értem mit szeretnél. Így 22 éves fejjel biztos lekiabálnám már a haját a fenébe, emberek vagyunk és nem disznók, neked se kéne ezt tűrnöd. A belem kifordult kissé, ahogy olvastam a soraid... :S
2012. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk anyám csámcsogva eszik, nővérem is, csak ő már elköltözött. Olyan szinten tud idegesíteni, hogy üvöltök és vagdalózok. De!!! csukott szájjal is megy neki!!! nagyon tud idegesíteni. Teli szájjal is szokott beszélni bár nem sokszor. Én olyankor ott hagyom a fenébe ordítások közepette :DD
2012. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megértelek, az én családom is undorító...Mondjuk ők nem szoktak teleszájjal beszélni, csak így simán odafinganak meg böfögnek evés közben és engem csesznek le, ha megmondom nekik, hogy ez undorító.

14l

2012. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!