Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan a családi életetek,...

Olyan a családi életetek, mint amilyennek elterveztétek fiatalabb korotokban?

Figyelt kérdés

Gyerekek száma,kialakult hagyományok,minden jöhet.

Köszönöm szépen a válaszokat


2012. aug. 27. 14:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, olyan amilyennek elképzeltem régen. 2 gyermek van, egy hiányzik még, dolgozunk rajta.

Bár úgy képzeltem, mindez előbb jön el pár évvel, viszont annyira kitolódtak az egyetemi tanulmányaim saját tökörészésem miatt, hogy később tudtunk a párommal összeházasodni és családot alapítani.

2012. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem terveztem soha semmit. Így soha nem érzem azt, hogy ez sem, az sem sikerült terv szerint.
2012. aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 harleynagyi ***** válasza:
Mikor fiatal voltam a terveim naponta valtoztattam es azthiszem ezel minden fiatal igy volt es van :-) Mindenki elkepzeli hogy majd ferjhez megy vagy meg nosul es elnek szepen mint a mesebe .... Csak a tervben nincs benne a kisebb nagyobb akadalyok
2012. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-eshez csatlakozom. Soha semmilyen tervem nem volt. Emlékszem 23 évesen egy pasi, úgy közeledett hozzám, hogy mondjam el, hogyan képzelem el az életem. Én meg csak néztem rá bambán, hogy honnan a fenébe tudnám én azt megmondani. Ahogy jönnek a döntéshelyzetek, döntök. Aztán alakul úgy, ahogy.


Most van egy olyan kisfiam, akit a legmerészebb álmaimban sem tudtam volna elképzelni. Olyan fantasztikus a srác, hogy csak lesek, hogy lehetek ilyen szerencsés. :)

Egyébként független vagyok. Anyagilag stabil a helyzetem.


Egy dolog nem akar összejönni. 20 éve folyamatosan fogyókúrázok, abban a reményben, hogy egyszer majd csak sikerül az álomalak. Hát még nem sikerült...de nem adom fel!

2012. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem volt konkrét terv, de elképzeléseimhez képest jobban alakult mint vártam.


Már nagyon régóta megtaláltam az igazit, lett anyagi biztonság kutyus, és most jön a baba...

Kicsit félek a jövőtől de hA ÍGY MARAD AHOGY MOST VAN AKKOR CSAK BOLDOG LEHETEK...:)


26/L 15hkm

2012. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem voltak különösebb terveim,de például,úgy gondoltam,hogy nem fogok férjhez menni,csak együtt élek a szerelmemmel,és lesz gyermekem valamikor.Nos tényleg együtt élek a szerelmemmel,viszont házasságban,és gyermekem nem lesz,mert nem szeretnék már.A szakmámnak nem vettem hasznát,nem tudtam megélni belőle,teljesen mással foglalkozom,összességében boldog vagyok,remélem így is marad.
2012. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
sosem akartam családot.talán majd férjem lesz egyszer, de nem erőltetek semmit, csak akkor lesz ha találok hozzá megfelelő embert. amire mindig vágytam, hogy egyedül lakhassak az már meg van, 6 éve. szóval ez bejött és örülök neki! 25/L
2012. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, (Majdnem) teljesen olyan. Elvégeztem a főiskolát, ennek köszönhetően azt a munkát végezhetem, amit már annyi év óta szeretnék, jó anyagi körülmények között élek, csodálatos helyen lakom, építem a karrierem és ami a legjobb, hogy végre világot láthatok. És mindezt a "családommal", amit a párom és a legjobb barátnőm meg annak párja képez.
2012. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
5 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok, nem olyan a családi életem/életünk , mint amilyennek elterveztem, annál sokkal, de sokkal jobb :)
2012. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!