Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Zsuzsi2004 kérdése:

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Első házasságomból született két gyermekem,8 és 11 évesek. Idén újra férjhez mentem egy férfihez, aki másik unios országban él. Őrlődöm közte és a gyerekeim között. Senkit nem akarok elvesziteni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
beszélj a volt férjjel.beszélj a fiaddal.lehet csak fé a költözéstől 11 évesen elég befolyásolható nem lehet hogy apuka beszélte tele?kislányt meg vidd ha anyás..ez nagy lehetőség neki is mint nyelv tanulásban mint a jobb élethez!!!ha más nincs gyámhatóság és bíróság..mert ha apuka nem írja alá te sehova nem viheted az országon kívülre a gyerekeket
2012. aug. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%

A kisgyerekek még nagyon picik, az anyjuknak kell tudni mi a jobb nekik.

És általánosságban azt lehet mondani, hogy külföldön sokkal jobb. Persze függ az országtól, a munkalehetőségektől stb, de sokkal-sokkal jobb.

Egy ismerős anyuka 3 gyerekkel (6-11-12 évesek) ment ki külföldre és nagyon jól alakult a gyerekek sorsa, remek neveltetést kaptak, mindnek nagyon jó munkája, felesége és gyerekei vannak, boldogok, tökéletesen beilleszkedtek.

Ja és a gyerekek az első hónapokat végig sírták és haza akartak menni természetesen. De a gyerekek (kapaszkodj meg) 2 hónap alatt anyanyelvi szinten megtanulták a helyi nyelvet!


Én gondolkozás nélkül mennék, persze a gyerekek apjával is leegyeztetném azért.

2012. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Angliában él a férjem,oda szeretnék kiköltözni.Nem tudom mennyire viselné meg a testvéreket,ha külön kellene élniük.
2012. aug. 31. 10:11
 24/27 harleynagyi ***** válasza:
35%
figyelj Te mar tudod a dontest miert varod mas dontson neked ??!!!! Te jol tudtad mikor agyba bujtal egy idegen allampolgaral hogy egy napon o SZERETNE HA VELE ELNEL , AZ IS LEHET HOGY CSAK te AKI SZIVESEN VAGY FOGADVA EZERT TESZED FEL A KERDEST HOGY NE LEGYEN ONMARCANGOLO KERESEK :-)))))))))
2012. szept. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Annyira vicces vagy,nem kivánom neked,hogy az én helyemben legyél.
2012. szept. 2. 09:02
 26/27 anonim ***** válasza:
a 11 éves éljen apukával. ha nem akkor viszed és kész. ő még gyerek! te vagy az anyja te döntesz
2012. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 piroska és a farkas ***** válasza:
Mi lett?
2018. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!