Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Hogyan tegyem túl magam ezen a megaláztatáson?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most legtöbben azt fogjátok gondolni, hogy milyen értelmetlen, meg a többi, de ez komoly... Sok pofont kaptam már az élettől, nem is kicsiket, de még sosem látott senki sírni. Volt már, hogy mások előtt könnyek futottak a szemembe, amikor már a határán voltam, de mindig elfojtottam őket. A barátaim között én vagyok a "kemény nővér". Viszont a minap (Valamiért mégis jobb, hogy nem valaki más előtt...) olyan szinten össze vesztem anyámmal, hogy az elképzelhetetlen. Több óráig veszekedtünk, mindvégig visszafojtottam a sírást, pedig anyámnak már patakokban folytak a könnyei. Pár óra után anyám után mentem bocsánatot kérni, és hirtelen... Mint akiből öntik, elkezdtek folyni a könnyeim. Alig láttam valamit, nem éreztem semmit csak rettentő fejfájást, de olyan szinten folytak a könnyeim, hogy akárhogyan töröltem az arcom, csak egyre vizesebb lett. Anyámnak teljesen kidülledtek a látványtól a szemei... Lehet hülyeség, de azóta teljesen zavarban vagyok...

2012. aug. 31. 00:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem hiszem. Csak ez volt rá a "megfelelő" példa, jobb nem jutott eszembe. Én ismerek nem is egy olyan embert, aki teljesen okénak tűnt, mert végül is az is, de elment pszichológushoz. És jót tett neki, sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Én attól lennék kiegyensúlyozottabb, ha itthon a dolgok máshogy alakulnának, vagy ha elmehetnék kondiba kicsit izzadni.:) Nekem ez is elég és látható a változás, de egy ideje erre nem volt lehetőségem.
2012. aug. 31. 11:40
 22/28 nevem-senki ***** válasza:

Nem értitek, h szangvinikus? Neki az a "feladata", h beragyogja a környezetében lévő emberek lelkét, örömöt, derűt vigyen unalmas hétköznapjaikba, és támaszt, segítséget nyújtson a bánatban. Őt magát pedig senki nem láthatja sírni, mert egy szangvinikus ezt a "luxust" nem engedheti meg magànak..., mert mi lesz, ha már ő is sír? Az, aki mindig mosolyog, másokon segít...

Egyébként nem kell neki pszichológus..., holnapra màr el is felejti az egészet és máson jár az agya. :)

2012. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 nevem-senki ***** válasza:
Te is jársz kondizni? Én is, és piszkosul jót tesz a lelkemnek is. :)
2012. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

22# Teljesen elkényeztettél a szavaiddal. :)

Köszönöm szépen. :))

2012. aug. 31. 11:54
 25/28 A kérdező kommentje:
23# Igen, nekem is.:D Nem is tudom miért. Kiadom magamból a dühöt, elvonja a figyelmem, kiizzadom a mérget... De gyakran amikor nincs időm a kondiba, beülök egy fél órára a szaunába izzadni, és az is nagyon jót tesz. :))
2012. aug. 31. 11:55
 26/28 nevem-senki ***** válasza:
Na ne szórakozzál velem... én is nő vagyok aki szangvinikus, nem sírok, ha már tele a hócipőm akkor irány a konditerem és a szauna. :)
2012. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Szia:SS

Ez marhaság..

Miért lenne megalázo a siras???

2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ne érezd megalázónak! Néha kell és kész! Máskor is engedd ki magadból a gőzt, hogy utána még szebben mosolyoghass!


Én néha szinte könyörgök a sírásért, olyan jól esne!:-)

2012. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!