Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják nekem, hogy a...

Sokan mondják nekem, hogy a férjem túl sokat van a gyerekkel, sokat vállal a gyereknevelésből. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Reggel heti 3-4x járok tornázni, akkor ő ad reggelit a lányunknak és ő öltözteti, pelenkázza.

Minden este amikor hazaér nekem van 1 órám, ezalatt általában zuhanyzok, szőrtelenítek ha kell, beülök a tv elé és megvacsorázok, netezek. Persze ha valami programja van a barátaival, munkatársaival, akkor nem.


Nektek mi a véleményetek erről?


2012. aug. 31. 09:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

hozzáteszem,párom a házimunkába is bőven segít

1 éves a kisfiunk,és tanítgatja,tegnap torna után erre jöttem haza: "szépen kiteregetünk,elmosogatunk,hogy mire anya hazaér,csak veled kelljen játszani"

nem sok hiányzott hogy elsírjam magam örömömben :)

2012. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Ne érdekeljen mások véleménye. Szerintem pont jó, hogy segít.
2012. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Klónozzuk a férjed, szerintem! :)
2012. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg, sokan mondják? Sokan irigyek. Szerinted miért mondják? Majd megpukkadnak. Mindegyik ezt akarja, csak vagy nem jutott neki, vagy nem bízik benne, hogy neki is jut. Így nézd, ne úgy, hogy ez rossz.
2012. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársak, anyósom és anyukám.


jaaa, na de aki igazán számít, Te és a Férjed???

Ti mit gondoltok? jó ez így mindkettőtöknek?


hihetetlen, hogy ha valakiknek sikerül végre szülőpárként együttműködni, és van apja is meg anyja is a babának, akkor is találnak valami kivetnivalót...:)

2012. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Anyukám és anyósom szerint nem ez az élet rendje.

Munkatársaim az új divat szerint úgy gondolják, hogy az első 2-3 évben a gyereknek 0-24ben az anyukájával kell lennie.

2012. aug. 31. 09:48
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Fejre is állhatsz,úgyis lesz aki hibát talál az életetekben.

Mi szinte sosem veszekszünk,élünk boldogan,neveljük a csöppemberkét,ténylegesen nem csak kifelé működik a házasságunk.

Mégis állandóan vannak kötözködők: biztos azért kedves a férjem,mert közben megcsal és ne tűnjön fel, biztos bulimiás vagyok azért sikerült fél év alatt visszafogynom, biztos azért járok be időnként a munkahelyemre hogy tetszelegjek valamelyik kollégának (á,az hihetetlen hogy képbe akarok lenni hogy fél év múlva visszamehessek),gyereknek nem szabad azt adni,ezt kell adni és igy,páromnak ezt és ezt igy és igy kellene...stb stb)

És ezt a legközelebbi családtagjaink...


Mosolyogni kell rajtuk,és egyik füleden be,másikon ki.

4-es voltam

2012. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

És az a baj, hogy sokan mondják? Te komolyan mások véleménye alapján akarod alakítani a saját életedet?

Nem lehet elég sokat lenni velük, olyan hirtelen felnőnek!

Ne foglakozz azzal, hogy más szerint mi a sok és mi a kevés, ezt nektek kell tudni! Biztos csak irigyek! :)

2012. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok! Nekem a férjem dolhozik reggeltől estig, fürdetésre hazaér és azt általában ő csinálja + utána megeteti és lefekvésik babusgatja/játszanak. Htévégén itthon van, akkor van hogy elmegyek valamlyik nap délelőtt a csajokkal dumálni/vásárolni/egyebek. ennyi kijár nekem is. :)
2012. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "sokat vállal" meg "segít"? Úgy beszélnek róla, mint ha nem az ő gyereke lenne. A saját gyereke nevelésében nem "segít" az ember, hanem az ő dolga nevelni, ahogy a másik szülőé is... Alexandra mondta jól az első hozzászólásban.
2012. szept. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!