Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják nekem, hogy a...

Sokan mondják nekem, hogy a férjem túl sokat van a gyerekkel, sokat vállal a gyereknevelésből. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Reggel heti 3-4x járok tornázni, akkor ő ad reggelit a lányunknak és ő öltözteti, pelenkázza.

Minden este amikor hazaér nekem van 1 órám, ezalatt általában zuhanyzok, szőrtelenítek ha kell, beülök a tv elé és megvacsorázok, netezek. Persze ha valami programja van a barátaival, munkatársaival, akkor nem.


Nektek mi a véleményetek erről?


2012. aug. 31. 09:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek kéne a normálisnak lenni :)

Bár nekem még nincs férjem, emlékszem, hogy apukám mennyi időt töltött velem kiskoromban. Tényleg jó ezekre az időkre visszagondolni, mert mindenki panaszkodik, hogy sose voltam apukámmal... Én pedig boldogan kijelenthetem, hogy nekem nagyon jó apukám van, sokat foglalkozott velem.

Persze a nap többségében anyuval voltam, meg volt olyan is, hogy apu munka miatt több napig nem volt itthon, de mikor hazajött, mindig bepótoltuk a kiesést :)

Szóval örülj, hogy ilyen férjed van! És ha a lányod felnő, akkor majd ő is boldogan fog visszatekinteni a gyerekkorára, mert mindkét szülője játszott benne szerepet, nem csak az anyja :)

És a Te anyukád/anyósod hogy neveltek gyereket? A férjeik keveset vállaltak belőle? Mert ha igen, akkor lehet, hogy nekik ez van megszokva, és kell szerintük így lennie. Hogy apa dolgozik, anya nevel. Ezzel nincs semmi baj, ők ezt szokták meg, azért mondják csak. :)

Meghallgatni meg lehet, de az egyik füleden be, a másikon ki. Nem kell rájuk hallgatni.

Azt hiszem, ha én találnék ilyen jó férjet magamnak, örömömben felmásznék az égig érő paszulyra :)


Sok boldogságot a továbbiakban, a picinek pedig egészséget :))

2012. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális! Miért a gyereknevelés csak is kizárólag az anya dolga? Ez olyan dolog amit 2 ember vállalt, akkor azt két ember is csinálja végig.



Rád csak irigykednek, mert neked van szabadidőd. Ne foglalkozz ezzel, örülj hogy neked ilyen a férjed! :)

2012. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán semmi kifogásolnivaló nincs abban amit csináltok.
2012. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!