Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod milyen gyakran...

A te párod milyen gyakran megy oda hozzád és csak úgy átölel, vagy ad egy puszit?

Figyelt kérdés

Az enyém kb soha nem teszi ezt meg, és nagyon rosszul esik. Én sokszor odabújok hozzá, és megpuszilom, de ő soha. Ha mondom neki, akkor csak húzza a száját :(


23L


2012. szept. 1. 13:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam már ezen, hogy hogy vagyunk szokva a puszival, öleléssel, plusz a nyilvános dolgokkal: kézfogás, puszi az utcán. Én más voltam a kapcsolatunk elején, mert nagyon bújós voltam és engem nem zavart az utcán csókolózás sem. Az idő elteltével viszont máshogy gondolom, szerintem annak az oka hogy összecsiszolódtunk. Nem csókolózunk az utcán, se nyilvánosan sehol, csak fogjuk egymás kezét (a nem kézfogás nekem nagyon ridegnek tűnik...) és max. röviden megöleljük egymást és nevetünk:)

Barátok előtt is arcrapuszi, plusz kézfogás.

De amikor ketten vagyunk akkor mindig jön, vagy ha épp elfoglalt valamivel akkor én megyek oda hozzá egy -egy pusziért, mosolyért. Mi így csiszolódtunk össze, teljesen indirekt módon:)

22L

2012. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
az en parom amikor jon hozzam mindig az az elso hogy megcsokol,soha nem kel mondanom neki....L18
2012. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nalunk van ilyen, naponta tobbszor is, de nem csak ugy teszi, hanem szexelni akar,Csak ugy nem csinalna.
2012. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Hajnalba jár dolgozni, de akkor is mindig ad puszit, ha hazajön az az első.

Napközben is többször ad, mikor lefekszünk este mindig ad jó éjt puszit. :)

Hétköznap este mindig van 1 sorozat amit nézünk és általában akkor szoktunk vacsizni, és fogalmam sincs honnan jött, de előtte mindig megöleljük egymást. :$

2012. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerencsére minden órába többször ha olyanja van.

Elég bújós,puszilgatós.Én is.

2012. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Bence_ ***** válasza:

Másként kommunikáltok+mások is vagytok. De erre vannak jó könyvek. Mind ketten tudtok változtatni. Össze tudtok csiszolódni.

Figyelni kell egymásra, hogy ne hűljön ki a kapcsolat.

2012. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Naponta többször,átölel,és elmondja hogy ,szeret,néha van is egy kis veszekedés,mert a párom szerint Én kevesebbszer teszem ugyanezt,pedig igyekszem odafigyelni,hogy Én is kimutassam ,hogy szeretem,de tény,hogy Ő többet mondja,és érezteti. Szerintem erre ha lehet oda kell figyelni,hogy megmaradjon,ezek a dolgok,nem csak a kapcsolat elején,hanem később is,érezni,és éreztetni kell egymással,hogy a másik fontos nekünk.
2012. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az én férjem 5 percenként jön és puszit követel, ha itthon van :)
2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
hat az enyem se csak ayt akarja janem mast is
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!