Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod milyen gyakran...

A te párod milyen gyakran megy oda hozzád és csak úgy átölel, vagy ad egy puszit?

Figyelt kérdés

Az enyém kb soha nem teszi ezt meg, és nagyon rosszul esik. Én sokszor odabújok hozzá, és megpuszilom, de ő soha. Ha mondom neki, akkor csak húzza a száját :(


23L


2012. szept. 1. 13:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Az én párom állandóan ölelget és puszilgat, gyakorlatilag erről szól az egész nap ha együtt vagyunk. Néha már igen zavaró, pl. eszek, iszok és ölelget közbe is. Hát ő a másik véglet, ez sem annyira jó.

Mondjuk nekem fura hogyha a te párod akkor sem csinálja ha esetleg mondod neki, hogy de jó lenne?? Odamész megpuszilod és nem is viszonozza vagy hogy megy ez? Azért ez már nem egy normális dolog. Biztos vagy benne hogy egyáltalán szeret, vagy csak "nincs jobb" és azért vagy neki? Különösebben meg nem érdekli az egész? Sajnos van ilyen is...

2012. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Mi meg nem elunk egyutt, de ha egyutt vagyunk reggel felkeles utan oleles, puszi, alvas elott joejtpuszi, meg osszebujva alszunk el. Napkozben is sokszor bujunk ossze, megpuszil csak ugy, pont megfelelo a ''mennyiseg'':)
2012. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem az az ölelgetős, puszilgatós fajta. Magától eszébe sem jut. Néha én kezdeményezek, akkor nem tol el vagy ilyesmi, viszonozza. De jól esne nekem is ha spontán eszébe jutna egy kis érzelemnyilvánítás. Valamint én sem tudom megmondani, mikor csókolóztunk utoljára. Már azt sem tudom, hogy kell... :(
2012. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Naponta többször átölel vagy megsimogatja a hátam,fejem.Ma olyan napja van hogy akárhányszor elmegyek mellette megsimogat.Szájrapuszi,csók ritka illetve az utobbi nincs is.Mi kezdetektől fogva ölelkezünk.10éve vagyunk együtt.
2012. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
úristen...hát kb hetente 1-2x.
2012. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, de a munkája miatt heti 3-szor nincs egész nap itthon (24ezik), szóval sokat hiányzunk egymásnak. De amikor együtt vagyunk akkor igyekszünk mindig minél jobban kifejezni, hogy imádjuk egymást. Sokat bókol, sokat puszil, és ha kérem akkor duplázik is. :) És mindig, mikor reggel munkába megy akkor hagy az itthoni üzenőfalunkon egy is cetlin üzenetet nekem.

Néha sok a gondunk, de ezekre akkor is figyelünk, mert számunkra ezek nélkül nincsen kapcsolat.


24N és 31F- 20 hónapja együtt

2012. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

nekem néha már sok is. sztem ha tehetné vagy egész nap az ágyban lenne velem ;) csak csókolgatna és ölelgetne :)


persze, jól esik, de néha már annyira terhesnek érzem, hogy megbántom.

én is szeretem tettekkel, ölelésekkel kifejezni az érzéseimet, de ő túlmegy minden határon :) bezzeg, ha haragszik, akkor hozzá sem érhetek! :P

2012. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Amikor épp eszébe jut. Nekem pont elég, de sok ismerősöm van, akinek nem lenne. De nekem nincs nagyon igényem a testi kapcsolatra a szexen meg az utána való összebújáson kívül. Annyi a különbség köztünk, hogy ő szeretne kézenfogva sétálni, én meg nem annyira, de próbáljuk igazságosan szétosztani.. :)
2012. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Magától elköszönés-megérkezéskor, de ha kezdeményezem, akkor bármikor. Mondjuk nekem ez így megfelel. Ha olyan hangulatom van, akkor spontán megölelem, ha nincs olyan, akkor nem. Néha ő is kezdeményezi, bár különösebben még nem figyeltem oda, hogy melyikünk milyen gyakorisággal - szerintem én gyakrabban, így neki kevesebb lehetősége van a kezdeményezésre.


Anyám jegyezte meg egyszer, hogy de jó, hogy ilyen vagyok, mert ő nem ilyen és apámnak érezhetően hiányzik, jelenleg a kutyájukon éli ki. Gyerekkoromban meg rajtam :)

2012. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Minden nap többször is átölel és puszit is kapok :) az utcán is átölel,megpuszil.Igaz néha akkor ölel, mikor főzök és a kajának annyi :)
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!