Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan bizonyosodhatnek meg...

Honnan bizonyosodhatnek meg arrol hogy megcsal a parom?

Figyelt kérdés

Mostanaban igen furcsa. Pontosan jar haza, de a mult heten hivtam a munkahelyen es azt mondtak hogy elugrott valahova. Egy ora mulva mar hivott es magyarazkodott.

Ha kerdezek tole valamit akkor nagyon furcsa. Kerdezgeti hol voltam hova megyek beszeltem az anyukammal? Ertelmetlen dolgokrol beszel es ami meg fura hogy tobbet sexelne es sokszor mondja hogy melettem szeretne megoregedni, biztos lelkiismeretfurdalasa van mert megcsal/t. De a hugom azt mondja hogy hulyseg es csak kepzelodom.

Szerintettek?


2012. szept. 3. 22:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van a húgodnak.
2012. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem nincs, akkor miert torli a hivaslistatt a telefonjabol?
2012. szept. 3. 23:11
 3/48 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem akarlak elkeseríteni de nincs kizárva..és ez az amin fennekadtam a szemem amit írtál!Hogy többet akar szexelni!!Ezt sok helyen olvastam hogy ilyenkor legyen férfi vagy nő,ilyenkor jobban kívánják a szexet mert felvannak dobódva,ha ujj dolgot visz bele az ágyban amit eddig nem csináltatok vagy nem volt egszokott akkor tutira veheted!!Ezt sok helyen olvastam és ha te is gyanakszol akkor sajnos lehet hogy van valóság alapja!Tudom nem szép dolog,de én azért körbe néznék a telefonjába...
2012. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
84%

Hát ebből én se vonnám le a következtetést, hogy megcsal..

Miért ne ugorhatott volna ki a munkahelyéről? Ez előfordul emberekkel. A "magyarázkodás" meg lehet, hogy azért volt, mert már eleve érezte a hangodon a feszkót, így a vészjósló "hol voltál" kérdésre adott, kicsit megszeppent válasz ("csak kiugrottam cigiért") már rögtön magyarázkodásnak tűnik a te szemedben, mivel erre van ráállva az agyad.

A kérdéseihez nem tudok mit hozzáfűzni, önmagában nem értem, mitől furcsa, így a kontextusból kiragadva. Azt se nagyon, hogy "értelmetlen dolgokról beszél".

A több szexnek szerintem örülni is lehet.. Ha megcsalna, pont hogy kevesebbet akarna, nem? Persze értem én a logikádat, hogy tán pont ezzel palástolja, próbálja elterelni a gyanút.. De önmagában ez sem alapozza meg a gyanút (meg a többivel együtt sem).

Ha az én pasim akarna többet szexelni, rohadtul nem ez jutna eszembe (csak boldogan pislognék, hogy nahát, mi lelte).

Szóval lehet, hogy tényleg képzelődsz, ezek nekem most nem elég erős jelek.

2012. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
71%

ma 23:11


Hát ha eddig nem volt jellemző akkor még egy ok a gyanakodásra.Én nem vagyok félre lépős típus,nekem 1 évvel ezelötti szám is benne van a hívás listámban,csak az törli aki nagyon unatkozik vagy van ,it rejtegetnie.Nem akarlak elkeserítenu de ezek a legjobb jelek a megcsalásra szerintem.

2012. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
78%

ma 23:15



Pedig hidd el hogy sajnos sokszor a több szex az azt takarja,ahol évek óta együtt vannak a párok és heti rendszerességgel mondjuk heti 3-szor szexeltek és ez megugrik hírtelen a duplájára ott könnyen lehet a háttérben,Ha hiszed ha nem ez így van!!!

2012. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is törlöm hetente és az smseket, mégse lépek félre, csak utálom, ha tele vagyok smsekkel. Sőt az emaileket és a fb üziket, amiket soha nem is lát a barátom.
2012. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Szerintem is es ha igy van akkor deruljon ki most ne huzzuk egymas idejet. Biztos rossz lesz ennyi ev utan de hat mit tegyek.

Sajnos senki nem segit a szuleim es ahugom is ot vedik

Mit tegyek hogy megtudjam az igazat?

2012. szept. 3. 23:21
 9/48 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nem én írtam csak idézem!!Egy szakember írta!


A szexualitás nagyon fontos kötoero egy kapcsolatban, éppen ezért, ha ott történnek váratlan fordulatok, érdemes rájuk odafigyelni. Esetleg ha a párunk gyakran utasítja vissza a közeledésünket, pedig korábban ezt nem tette, vagy ha érezhetoen nagyon másként viselkedik az ágyban, és ha rákérdezünk, feszült lesz, into jelek.

2012. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
66%
Tudom itt azt írta hogy elutasító,de nem csak azt írja,hanem a változást,ha valahogy érzed hogy valami nincs rendben,valami hirtelen megváltozott.Huu de nem is ezt akartam belinkelni,mert valahol találtam egy másikat.Mindjárt megkeresem egy szakember beszélt ezekről hogy az ágyban ilyenkor akár jobban kívánja a másikat.
2012. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!