Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan bizonyosodhatnek meg...

Honnan bizonyosodhatnek meg arrol hogy megcsal a parom?

Figyelt kérdés

Mostanaban igen furcsa. Pontosan jar haza, de a mult heten hivtam a munkahelyen es azt mondtak hogy elugrott valahova. Egy ora mulva mar hivott es magyarazkodott.

Ha kerdezek tole valamit akkor nagyon furcsa. Kerdezgeti hol voltam hova megyek beszeltem az anyukammal? Ertelmetlen dolgokrol beszel es ami meg fura hogy tobbet sexelne es sokszor mondja hogy melettem szeretne megoregedni, biztos lelkiismeretfurdalasa van mert megcsal/t. De a hugom azt mondja hogy hulyseg es csak kepzelodom.

Szerintettek?


2012. szept. 3. 22:58
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Nem a ferjem, es semmi oka ra hogy feltekeny legyen nagyon jol ismer o volt az elso es egyetlen ffi az eletembe. es ezt teszi
2012. szept. 3. 23:43
 22/48 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ezek alapján azért nem lehet ezt így kijelenteni.Ennek azért jobban utánna kellene járnod ha ezt érzed.De mennyi idősek vagytok amúgy?
2012. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Mindjart negy eve? Pontosan mikor is lesz a negyik?
2012. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
74%
Eljegyzesi parti? Amiben anyukad es a hugod segit neki?
2012. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Mik is azok a fura hulye kerdesek?
2012. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
23 es o 25
2012. szept. 3. 23:51
 27/48 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valamire kiszül!!:):)Valami kis meglepire:):)
2012. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Oktober 1, de nem hiszem az ilyet megszokas beszelni. Vagy lehetseg lenne, nem szerintem nem errol van szo o nem lenne kepes ilyesmire.
2012. szept. 3. 23:53
 29/48 anonim ***** válasza:
Én nekem az is eszembe jutott amit a 23:49-es hozzászoló mondott.
2012. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%

Oktober 1, de nem hiszem az ilyet megszokas beszelni. Vagy lehetseg lenne, nem szerintem nem errol van szo o nem lenne kepes ilyesmire.



Hát ezt nem nézed ki belőle de azt igen hogy megcsal..hát azért nem vagytok túl bizalmassak egymással vagy is te vele.Persze nincs kizárva hogy megcsal,de te nagyon bizalmatlan vagy vele..

2012. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!