Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan bizonyosodhatnek meg...

Honnan bizonyosodhatnek meg arrol hogy megcsal a parom?

Figyelt kérdés

Mostanaban igen furcsa. Pontosan jar haza, de a mult heten hivtam a munkahelyen es azt mondtak hogy elugrott valahova. Egy ora mulva mar hivott es magyarazkodott.

Ha kerdezek tole valamit akkor nagyon furcsa. Kerdezgeti hol voltam hova megyek beszeltem az anyukammal? Ertelmetlen dolgokrol beszel es ami meg fura hogy tobbet sexelne es sokszor mondja hogy melettem szeretne megoregedni, biztos lelkiismeretfurdalasa van mert megcsal/t. De a hugom azt mondja hogy hulyseg es csak kepzelodom.

Szerintettek?


2012. szept. 3. 22:58
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok neked választ adni de én is voltam olyan helyzetbe,hogy késöbb értem haza és a férjem meg fagatott merre,hol voltam,nem hagyott békén.Én persze a születésnapi ajándékát vásároltam meg. A végén anyira felhuzott amiért anyira féltékeny volt hogy hozá vágtam az ajándékát mérgembe.Lehet a férjed sem csinált semi roszat abban az egy orában.
2012. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

A sex nem igazan valtozott vagyis mintha erzelgosebb lenne tobbet csokolozunk meg ilyenek, semmi uj... biztos a lelkismerete

meg gyakoribb

2012. szept. 3. 23:27
 13/48 anonim ***** válasza:
88%

Szemmel láthatóan fűti a szerelem, izzik körülötte a levegő, eközben rajtunk átnéz. Folyamatosan szerelmes dallamokat hallgat, közben bambán, álmodozva tekint a monitorba.

Ha megcsal a párunk, gyakran siet, kapkod, rohan mindenhova. Ennek ellenére mégis nagyon odafigyel a sminkjére, az öltözködésére, a tökéletességére.

Ha eddig nem sportolt, akkor most hirtelen elkezdi. Ha eddig is sportolt, akkor megnöveli az intenzitást. A hirtelen diéta is elég feltűnő tud lenni.

Új ruhák, új frizurák

Nyaralásból előbb hazamegy, mert “már unja a pihenést”.

El kell szaladnia otthonról (baráti segítség, üzleti gond).

Már nem mondja, hogy szeret, pedig néhány hónappal azelőtt még azt hangoztatta, hogy ő még most is sokkal jobban szeret minket, mint mi őt.

Kedves sms-eket, amiket régebben küldött, már egyáltalán nem küld.

Eltünteti a telefonszámlát, holott korábban sose ő adta fel.

Nem akar eljönni a baráti vacsorára, de hirtelen jönnek a céges rendezvények, amikre persze a párokat nem lehet elvinni.

Lehülyéz, ha felteszek egy nem annyira egyértelmű kérdést, jön az alázós időszak.

Olyan dolgok, amiben évek óta közös véleményen voltatok, hirtelen más megvilágításba kerülnek. Hirtelen olyan dolgokat szeretne, amit addig elutasított, olyan dolgok kezdenek tetszeni neki, ami előtte nem is érdekelte, gyökeresen megváltozik a véleménye sok mindenről.

Olyan dolgokat kezd enni, amit előtte nem szeretett vagy nem is evett.

A hazai koszt már nem olyan finom, vagy fáradt sütni/főzni, vagy már evett “valamit”.

Olyan focicsapatnak szurkol, amit előtte “nem is ismert”.

Nagyon elfoglalt/később jár haza. Ez vállalkozónál plusz munka, nyűgös ügyfél, alkalmazottnál túlóra, hülye főnök.

Nagyon fáradt. A fentiekkel együtt érthető is lehetne, bár nap közben ez már nem is látszik rajta annyira.

A bajokról nem akar (mert nem tud) beszélni, vagy ha igen, akkor pár nap múlva már nem pontosan ugyanaz a verzió. A csaláshoz memória is kell.

Anyagiakban is lehet gond (jobban megy a pénz valamiért, “biztos a világválság”).

Mondvacsinált ürüggyel kiköltözik a hálószobából (pl. nem kapcsoltad le az éjjeli lámpát azonnal, amikor megkért), majd bejelenti, hogy nem bírja a partner veszekedéseit elviselni és elköltözik. Egy ember sem költözik el, hacsak nincs valakije.

Minden megcsalónak kell valaki, akinek elmondhatja, hogy ő most milyen boldog a szeretőjével és milyen csodálatos a szex. Ezért egy régi barát, ismerős hirtelen nagyon fontos lesz. Sülve-főve együtt vannak, naponta többször telefonálnak, meg a pletyi ezerrel.

Megváltozik az érintés. Leírhatatlan, hogy hogyan, de aki volt szerelmes valakibe úgy istenigazából, és átélte azt a fajta érintést, csókot, az tudja, hogy miről beszélek.

2012. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Nekem mar volt szulinapom, mivel lephetne meg meg egy csokor viragot sem tud egyedul venni, na jo ez tulzas de kb ilyen
2012. szept. 3. 23:30
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?Azért mert érzelgős az nem ok arra hogy arra gondolj hogy megcsal esetleg..Tudod vannak időszakok amikor az ember hirtelen újból szerelmes lesz a másikban,ha régóta vagytok együtt akkor lehet hogy neki most egy ilyen időszaka van.Persze semmi nincs kizárva.Beszélgessetek aztán hátha kiderül valami közben.A telefon is akkor lenne elgondolkodtató,ha eddig nem törölte volna a hívás listát vagy az sms-t,de ugye ez nem derült ki hogy ezek a szokásai milyenek voltak régen a telefonnal kapcsolatban.
2012. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Hat ezek nem igazan , de hat minden ember mas

kitorli a telefonjabol a hivasokat

nagyon erdekli hova megyek

Kivel beszelek, mostanaban az erdekli: beszeltel ma anyuddal apuddal??

Fura dolgokrol kerdez ( talan osszehasonlit az uj novel?)

Tul sokat mondja hogy szeret es hassonlok ( bantja hogy megcsal)

2012. szept. 3. 23:37
 17/48 A kérdező kommentje:

Hat mar mindjart 4 eve.

Es eddig soha nem torolt semmit a telefonjabol..

Az sms eket most sem csak a hivasokat

2012. szept. 3. 23:39
 18/48 anonim ***** válasza:

ma 23:37


Hát tudod ezzel az a baj hogy minden mebernél másképpen jön elő...te azt mondod hogy lelkiismeret fordolása van esetleg ez miatt.Ez sincs kizárva,de az sincs kiárva hogy esetleg rájött hogy mennyire fontos vagy neki és most ilyenje van és jó kedve van.Ezt azért elég nehéz így leszűrni..nem tudom..te ismered neked kell tudni milyen szókások voltak elötte,Igen amúgy erről a bűntudatos dolgoról már én is olvastam hogy valakinél pont az ellenkezőjét váltja ki mert bűntudata van..hát nem tudom..

2012. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
71%
Nekem inkább az a véleményem a férjed féltékeny, sokal inkább azt mutatják a jelek.
2012. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Úgy értem a hogy mivel bűntudata van így próbálja kedvességgel és behízelgéssel leplezni..
2012. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!