Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a beszéd kicsit durva volt?

Ez a beszéd kicsit durva volt?

Figyelt kérdés

Van egy pár, 8 éve együtt vannak. A férfi kint volt külföldön dolgozni, pár hónapig, a barátnő itthon maradt. Egyik este a lány a barátnőjeivel elment az egyik vendéglőbe. A barátja meglátta, aztán ki leste, és amikor jött a barátnője este haza, elkapta és összeverte! Persze ezután elment a lány az anyjával látleletet csináltatni, és fel is jelentette a fiút /barátját/. A lány nővére felhívta a fiú apját hogy állítsa le a fiát, mert ennek nem lesz jó vége! Erre azt mondta az apja, hogy na majd ő elkapja és kiszedi a haját. Erre a nővér is felhúzta magát, és mondta a magáét, és azt is mondta hogy menjél és anyádnak a haját szedd ki a koporsóból. Ez egy kicsit durva volt, nem? /Nem mintha a verés kevésbé lett volna durva/


Az egész történetben, engem ez az utolsó mondtad... Nem is tudom, kicsit durvának tartom. De megértem, hogy védte a húgát... De legalább nem verekedett.


2012. szept. 5. 19:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A huga vagyok.


Nem vagyok híve az erőszaknak, én egy nyugodt típusú ember vagyok, még vitatkozni sem szeretek, inkább ráhagyom. De ha megláttuk, vagy meghallottuk volna hogy ott veri az utcán a barátja... Akkor persze hogy nem hagytuk volna. Lehet hogy velem van a baj, de ez, akkor a telefonba amikor mondta azt a nővérem amit a kérdés leírásában írtam, kicsit durvának tünt nekem, azért mert mi így vagy ehhez hasonlóan nem szoktunk beszélni senkivel. Néha a szavak jobban fájnak mint a fizikai verés. De igaz, az ilyen emberekkel... ha nem megy másképp.


Bízom benne hogy megfogja kapni a méltó büntetését.

2012. szept. 5. 21:39
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Bizonyos népcsoportoknál így kell bánni az asszonnyal. Nekem viszont furcsa, hogy pont a nővéred mondatán akadsz fenn. Brilliáns módon vágott az agya, nagyon odaillő volt a válasz. Bár ez a tahó sem az anyjától tanulhatott viselkedni, csak rajta mutatta be a drága papa, az asszonynak hol a helye.
2012. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire céloztál. De nem cigányok, hanem magyarok. /De igaz hogy még annál is rosszabbak/ Soha nem gondoltam volna róla hogy ilyen. Normális volt mindig, jó körülmények közt élnek, van kocsijuk meg stb... De az anyja, le a kalappal előtte, nagyon rendes és normális asszony. Nem olyan rég, figyelmeztette a nővéremet az anyósa, hogy jobban jár ha elhagyja a fiát, mert szerinte olyan mint az apja. De a nővérem nem hitt neki, és vele maradt, itt is van az eredménye...


Igen, vágott az agya rendesen, amikor felhúzta magát azon amit a a telefonba mondott neki az a fiú apja... Elég durván, és keményen visszavágott neki. De amint írtam, nekem úgy elsőre durvának tünt az hogy "menjél és anyádnak a haját szedd ki a koporsóból"

De így jobban átgondolva, igazatok van. Már nem is értem miért akadtam fel ezen. /Valszeg mert nem vagyok hozzászokva/

2012. szept. 5. 22:01
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel olyan nyelven kell beszélni amit megért. Ezek ezt értik, pont jó volt a válasz.
2012. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy az ilyen degenerált emberek csak ebből értik meg, hogy talán ezt nem kéne meg így nem beszélünk mással/másról, és amit csinálnak, az nagyon nem elfogadott. Én sem mondom azt, hogy halott embereket be kellene vonni a dologba általában, de ilyen esetben nem ezt tartanám a legfőbb dolognak, amin aggódni kéne.

És az apuka erre hogy reagált?

2012. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szidkolózott, hogy sz*pd le a f*szom meg ilyeneket.
2012. szept. 5. 22:48
 17/20 A kérdező kommentje:
Azután lerakta a nővérem a telefont, és utána hívogatta az öreg (a fiú apja), és mondta a hülyeségeit megint. Mondtuk a telefonba hogy fel vannak jelentve. Na utána leállt, lecsapta a telefont, azóta nem hivta fel.
2012. szept. 5. 22:52
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem valami nincs rendben a fejében. Még az is baja volt mostanában, hogy a lány pl kifújta magát parfümmel meg ilyen kis apróságok. Már ezen kiakadt, és vitatkozott,



Már itt ki kellet volna adni az útját.Voltak jelek de senki nem vette komolyan.

2012. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ma a nővérem elment dolgozni, és elment a volt barátja utána a munkahelyére, és sírt meg mindent csinált, könyörgött, hogy béküljenek ki, meg hogy gyereket is akar tőle. Ez mi? Nem sül le a pofájáról a bőr. :S De természetesen nem békült ki vele, elküldte melegebb éghajlatra.
2012. szept. 6. 16:34
 20/20 anonim válasza:
Hagyni kell az ilyen parasztokat, hadd poshadjanak magukban. Kis csicskák! Vesszenek!
2014. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!