Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktad néha azt gondolni,...

Szoktad néha azt gondolni, hogy a párodnak jobb lenne mással, jobbat érdemelne?

Figyelt kérdés
Én néha azt gondolom, mert nem vagyok elég laza, vidám, magabiztos, talpraesett,és uncsi vagyok....

2012. szept. 6. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miután megszületett a lányunk sokszor gondoltam ezt.

Sokszor voltam fáradt, kedvetlen, nem akartam kimozdulni, kicsit belebolondultam a babázásba....


Szerencsére párom türelmes volt és sokat segített, most már minden ok :-))

2012. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a párod is így gondolná akkor biztosan már nem lennétek együtt! Szóval szerintem ne idegeskedj ezen a témán...:)

2012. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Én vagyok a páromnak a tökéletes társ, és ő is az nekem.
2012. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bennem állandóan anyám próbálja ezt az érzést kelteni. Olyankor mindig depresszióba esek egy időre, a párom meg teljesen kiakad, hogy minek beszélek vele egyáltalán, miért hagyom, hogy zaklasson. Magamtól amúgy nem jut eszembe.
2012. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, gondoltam. És mondtam is. Majdnem vége is lett.
2012. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindig minden kapcsolatomban ezt gondolom, szerintem ha tudsz állj le vele, nagyon nagy butaság :(
2012. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Neeeem!!!!

Úristen!

Ember legyen a talpán, aki az én párom hisztizéseit kibírja.

Egy klimaxos nő kutyafa.sza hozzá képest, pedig ő egy fiatal férfi.

Már nekem is kezd elegem lenni, nem tudom meddig bírom még vele, pedig én birkatürelmű vagyok.

2012. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éreztem így, mert olyasmit feltételeztem róla, aminek csak látszólag volt alapja. Aztán nagyon gyorsan elszégyelltem magam és szíven szúrt, hogy vajon mennyire szerethetem őt, ha akár egy dologban is nem bízok benne? Akkor tényleg úgy éreztem, hogy jobbat érdemelne nálam, de ezt azóta letisztáztam magamban.
2012. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Folyton azt mondja, hogy én vagyok számára a tökéletes. Én mért gondoljam másképp?

Szerintem a te párod sem véletlen van veled.

Nincsenek önbizalomproblémáid?

2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt gondolod, akkor kishitű vagy és a tetejébe még alul is értékeled magad. Nyilj meg és vedd észre a jó tulajdonságaidat is. Ne szeresd jobban a párod mint ő téged, mert az sem jó. Törekedj az egyensúlyra.
2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!