Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktad néha azt gondolni,...

Szoktad néha azt gondolni, hogy a párodnak jobb lenne mással, jobbat érdemelne?

Figyelt kérdés
Én néha azt gondolom, mert nem vagyok elég laza, vidám, magabiztos, talpraesett,és uncsi vagyok....

2012. szept. 6. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam. Nem is annyira a természetem miatt, bár az se könnyű, elég sokat gyászoltam huszonévesen és ettől egész másként állok a gyerekvállaláshoz is, hiányzik belőlem az az optimizmus, ami kéne ahhoz, hogy gyerekünk legyen...Választhatott volna olyan lányt is, aki kiegyensúlyozott családi légkörben nőtt fel, nem ennyi gyásszal a háta mögött. Az egész életemre ki fog hatni az a néhány borzalmas év. Én idő előtt öregedtem meg, ugyanakkor nyert is ezzel, mert sokkal jobban megbecsülöm az időt, ami nekünk jutott és semmit sem gondolok annyira öröknek, hogy bele tudja fásulni.


A lényeg, hogy én inkább a külső adottságaim miatt gondolom, hogy sokkal szebbet is találhatott volna. Ha nálam szebb lányt látok, mindig elszorul a szívem, hogy mennyivel szebbet kaphatott volna. Kicsi a mellem, sovány vagyok, nem vagyok jó nő. Annyi gyönyörű nőies nő van, neki meg egy ilyen deszka jutott...Olyan szinten belehergeltem magam ebbe a témába, hogy szex közben is az jár a fejemben: mennyivel másabb lenne neki egy jó nővel. Képzelhetitek, mennyire bírok felszabadulni közben.


Egyébként ő erre még rátesz egy lapáttal, mert ahelyett hogy azt mondaná, hogy szép vagyok, meg neki gyönyörű vagyok így is, elkezd vígasztalni, meg fejtegetni, hogy ugyan mit kezdene ő egy jó nővel és neki megfelelő vagyok...na ezzel szokott teljesen taccsra vágni, mert csak megerősíti, hogy nem vagyok jó nő.:(

2012. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy válaszoltatok, máris jobban érzem magam, próbálok pozitiv lenni :) Remélem mindenkinek sikerül legyőzni magában ezt a hülyeséget, én lefogom... :)
2012. szept. 7. 08:50
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es nagyon sajnállak, és gondolom milyen rossz lehet neked. Akitől a legtöbb megerősítést várnád, az reagál ilyen rosszul, legalábbis nagyon rosszul fejezi ki magát. Bocs, de nem egy IQ maximum. Nála is fel kell mérned, hogy mi az amiben tud jókat mondani, és mi az amiben nem. Arra pedig próbálj ne is adni. Nekem sincs nagy mellem, ezt 25-30 éves koromra megemésztettem. Egyébként ha terhes leszel azért az fog nőni. De sajnos nekem utánna vissza is ment eredetire, de legalább nem lógott, és normálisan nézett ki. Én ennek is tudtam örülni. Minden csak nézőpont kérdése, ezt ne feledjétek. Próbáljatok más oldalról közelíteni a kérdéshez, de az egészséges önértékelés nagyon fontos, ehhez van egy csomó hasznos könyv. Énkép..stb.
2012. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!